Bydlení

Moderní stínící systémy: A pro jaký se rozhodnete vy?

Jedním z předpokladů pohodové domácí atmosféry je dostatečně prosvětlený interiér. Ale platí to i opačně – sluneční paprsky nesmí obyvatelům bytu či domu znepříjemňovat život. Což se může bez patřičné stínící techniky lehce stát. Naštěstí se nabízí celá řada možností, jak problém elegantně vyřešit, a navíc domácnosti dodat na celkové atraktivitě.

Vnitřní žaluzie

Staré dobré žaluzie. Jsou velmi levné a účel splní. Navíc jsou k mání také v exkluzivních variantách – s lamelami ze dřeva, bambusu a dalších materiálů. Pokud vám však klasické horizontální žaluzie připadají nudné, můžete sáhnout po kvalitních vertikálních žaluziích. Stačí si vybrat látku s barvou či vzorem v harmonickém souznění s ostatními interiérovými prvky.

Vnitřní rolety

Roletám neodzvonilo. Naopak se v posledních letech opět vrací do centra pozornosti a zájemci si mohou vybrat z neuvěřitelně širokého spektra barev a vzorů. Výrobci navíc přichází s inovativními kolekcemi – například s roletami „den a noc“, které jsou z části průsvitné a z části nikoliv.

Venkovní žaluzie

Žaluzie mají mnoho podob a k těm nejoblíbenějším patří venkovní žaluzie. Kromě toho, že zajišťují efektivní zastínění interiéru, mají termoregulační efekt. Zabraňují přehřívání a udržují v místnosti optimální teplotu. Díky tomu v létě ušetříte nemalou částku za klimatizaci.

Venkovní rolety

V čem se liší nové venkovní rolety od žaluzií? Na první pohled jde o podobná systém, ovšem s tím rozdílem, že v případě rolet se lamely nenaklání. Mají stabilní polohu, ale na druhou stranu slouží také jako účinná ochrana proti vloupání, tepelná a zvuková izolace.

Pohodlné ovládání

Rozhodnete-li se pro venkovní žaluzie či rolety, jistě vás potěší, že si k nim lze pořídit také komfortní motorické ovládání. Pomocí dálkového ovladače lze ovládat také vybrané typy vnitřních rolet.

Reklama

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Používáme prvotřídní materiály a dbáme na perfektní střih.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo

Penzion Na náměstí

Dovolená na Slovácku? Jedině v Penzionu Na náměstí v Buchlovicích.