Nejlepší řešení inflace? Pořízení fotovoltaické elektrárny!

Nechcete nechat inflaci, aby snižovala hodnotu vašich peněz? Co s tím? Zlato nebo kryptoměny? Riskantní hra s nejistým výsledkem. Máme něco lepšího, investujte do fotovoltaické elektrárny a získejte státní dotaci až 301.500 Kč. Máme konkrétní návod.

Inflace v Česku stoupla na téměř 17 procent. Čechům se tak začínají ztenčovat úspory ležící na účtech. Míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen za posledních 12 měsíců proti průměru předchozích 12 měsíců byla v únoru 16,2 % (v lednu 15,7 %). Investování během období vyšší inflace může být složitější a zneklidňující. Na co vsadit, když se chcete ochránit před inflací? Máme konkrétní návod.

Jednou z možných cest, jak ochránit své úspory před inflací, jsou nemovitosti. Ale ještě výhodnější se v tuto chvíli jeví investice do fotovoltaické elektrárny. A to protože v tuto chvíli stále běží státní podpora z programu nová zelená úsporám.

Je ale třeba nepodcenit kondici střechy a hlavní faktor je správný výběr instalační firmy. Již nyní existuje spousta nezávislých fotovoltaických expertů a srovnávacích serverů, jako třeba fotovoltaický expert.

Investujte do fotovoltaické elektrárny a získejte státní dotaci až 301.500 Kč. Nechte inflaci dělat svou práci, zatímco vy budete vydělávat na solární elektřině. Investice do fotovoltaiky s dotací nemá v toto chvíli konkurenci a počítat lze s návratností investice do fotovoltaické elektrárny v horizontu čtyř až pěti let.

Publikováno: 14. 04. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Dita Válková