Hledáte dar pro významnou událost?

Děti rostou jako z vody, rodiče nejlépe vidí jak rychle utíká čas. Je to tak, často se ani nenadějeme a už se náš drobeček začíná dostávat do puberty. Toto období je velmi náročné pro všechny. Děti si myslí, že jsou již dospělé a my rodiče se jaksi neumíme zbavit myšlenky na to, když jsme jim měnili pleny a trpěli s prvními zoubky. Je však nezbytné se s touto skutečností smířit a v pubertě je jen postrkovat tím správným směrem. Nyní se i nejlépe ukáže jaká byla naše výchova úspěšná.

Chyby dělá každý, a proto musíme i naše dospívající děti nechat ať se učí na vlastních přešlapech. Vždyť i když je varujeme před něčím, většinou to u nich projde jedním uchem dovnitř a druhým ven. Třeba jen doufat, že se v konečném důsledku rozhodnou přece jen správně.

Takto nám čas ubíhá snad ještě rychleji, když tŕpneme co zase vyvedou a co budeme muset žehlit my rodiče. Pro své dítě by každý udělal cokoliv a svou lásku jim často dáváme najevo i různými dárky. V útlém dětství jsou to hračky, ale později s významnými událostmi se přikláníme k dražším darům jako jsou například hodinky. Proto, pokud se blíží 1. svaté přijímání kupte Vašemu dítěti první skutečné hodinky, bude si je vážit a vydrží mu mnohem déle. Mezi důležité události v životě patří i maturita. V dnešní době však ta už příliš nezapůsobí, a proto naše děti posíláme na další studium. Pokud tedy Vaše již dospělá ratolest dopsává poslední strany závěrečné práce, po úspěšném dosažení titulu můžete klidně sáhnout i po značkových hodinkách Armani. Tyto potěší zejména mladé lidi, kteří milují módu a vše co s ní souvisí. Čerstvého inženýra potěší kvalitní hodinky Tommy Hilfiger, jejichž elegantní vzhled možná přispěje k rychlému nalezení vhodného zaměstnání.

Publikováno: 02. 09. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Kolářová