Penzion Pavlov – to je podzimní dovolená s dobrým vínem

S podzimem a vinobraním nás naše buňky lákají na sklenku dobrého vína. Spojte se svými chutěmi třeba právě letošní podzimní dovolenou. Vydejte se na Pálavu. Vinařská oblast Pavlov, která je známá též jako Pálava, patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější. Podzim v Pálavských vrších má neuvěřitelné kouzlo. Nudit se tady rozhodně nebudete. V obci Pavlov se máte možnost podívat na zříceninu hradu Děvičky, která se nachází na úbočí Děvína. Užijete si tady procházky, ale i pobyt na kole. No a samozřejmě, jelikož jde o prestižní vinařskou oblast, ochutnáte i to nejlepší z produkce místních vinařů.

Rezervujte si ubytování ve stylovém penzionu Florián

Hledáte-li ubytování Pavlov, rozhodně je dobrou volbou penzion Florián. Nachází se přímo v srdci oblasti, v obci Pavlov. Má velice slušnou kapacitu – 21 lůžek i s přistýlkami. Takže se sem lze vydat nejen v páru a s rodinnou, ale i s větší partou, či zde naplánovat rodinnou sešlost, oslavu i svatbu. Ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je též apartmán pro 6 osob s kuchyňským koutem. Každý pokoj má vlastní sprchu i toaletu. Využít lze uzamykatelné prostory pro sportovní vybavení. Parkovat máte možnost zdarma přímo v areálu. Některé pokoje jsou vybaveny i pro pobyt s domácími mazlíčky.

Komfortní ubytování za dobré ceny

Penzion Pavlov, Florián, nabízí stylové ubytování, které v letech 2017 a 2018 prošlo pečlivou rekonstrukcí. Díky tomu zde máte dokonalý komfort. Každé lůžko má zdravotní matrace, pokoje jsou vybaveny lednicí, televizí, vysoušečem vlasů. WIFI je samozřejmě zdarma. K dispozici je též mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a kompletní hygienické vybavení, od ručníků až po mycí kosmetiku. Ceny ubytování jsou přitom již od 590 Kč za osobu na noc.

Ubytování s přidanými hodnotami

Penzion nenabízí jen stylový interiér. Podzim je krásný i na zahradě penzionu, kde lze i grilovat. Místo na sezení je zde připraveno pro 15 osob. Přímo v penzionu se nachází restaurace ve vinném sklípku s klenutými stropy. Zde máte možnost ochutnat vína z Pálavy. Zařídit lze i profesionální degustaci vín. Restaurace má v jídelníčku zajímavé speciality a pravidelně v restauraci vystupuje i tradiční cimbálovka z jižní Moravy.

Publikováno: 18. 09. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová