Garážová vrata, rolety a žaluzie na míru

Máte malou garáž a horko těžko byste do ní dostali klasická vrata? Chcete letos uspořit na vytápění a hledáte nejschůdnější možnost stínění a izolace v jednom balení? Výběr žaluzií může být taky pěkný oříšek, nezáleží vám přece jen na koupi rolet, ale i na ochotě firmy poskytnout kvalitní montáž, záruku a rychlý servis bez dlouhého vyřizování a dodacích lhůt. Co by měla firma splňovat, abyste si u ní bez obav mohli objednat zboží na míru? Profesionální přístup zaměstnanců, bleskové dodání náhradních dílů, zkušenosti v oboru, špičkové vybavení a individuální zpracování každé zakázky jsou základními podmínkami.

Vyladěné venkovní rolety a žaluzie

Kde si budete vybírat nejmodernější předokenní rolety a žaluzie, když ne u firmy, která vyrábí rolety na dálkové ovládání, které navíc účinně izolují dům, a zabraňují tak tepelným ztrátám i přístupu hluku zvenčí? Pokud si vybíráte rolety vhodné pro umístění venku před okny, budete mít na srdci především jejich bezpečnost. Na to myslí i výrobci. Venkovní rolety Lomax mají například tu výhodu, že brání mechanickému zdvihnutí zvenčí za pomoci bezpečnostních článkových pružin, nikdo k vám tudíž nemůže tajně nakukovat a ohrožovat vaše soukromí. Co se týče žaluzií, budou se vám hodit ty s automatickým pohybem odrazující případné zloděje. Venkovní rolety by měly být taktéž odolné vůči povětrnostním vlivům, což většinou odpovídá také poskytované záruční době, firma Lomax na rolety i žaluzie poskytuje nadstandardní záruku 5 let.

Garážová a průmyslová vrata

Každý dům lze opatřit originálními garážovými vraty šitými přímo na míru. Volit můžete z mnoha variant vrat, klasická sekční jsou nejjednodušším řešením, posuvná a rolovací jsou oblíbená, protože šetří prostor, dvoukřídlá vrata jsou zase ideální pro novostavby a rekonstruované domy. Pro každodenní provoz, který klade vysoké nároky na dlouhou životnost materiálů, se hodí speciálně konstruovaná průmyslová vrata. Kvalitnímu zpracování by měla odpovídat i záruční doba. Česká firma Lomax poskytuje na vrata záruku až 10 let! Inspirujte se na stránkách http://www.lomax.cz/, kde naleznete pestrou nabídku produktů od špičkového výrobce garážových vrat, žaluzií a předokenních rolet, působící na českém trhu již 24 let. Navštivte jednu z 80 poboček firmy Lomax po celé ČR a SR, nechte si poradit a vypracovat zdarma návrh vhodného řešení a vaše představy se mohou stát skutečností.

Publikováno: 26. 09. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová