Dopřejte tělu vytouženou relaxaci. Pořiďte si luxusní vířivku!

Vířivé vany zažívají obrovský boom a objevují se v českých domácnostech stále častěji. Je to snad tím, že sortiment výrazně zlevnil a je mnohem dostupnější? Pravdou je, že navzdory široké nabídce, ve které nechybí ani velmi levné vířivé vany, Češi s investicí do luxusních vířivých van neváhají tak jako v minulosti. Zdravý životní styl je nyní prioritou a finance jsou až na druhém místě. Pokud si s myšlenkou na pořízení vlastní vířivky pohráváte i vy, nepřestávejte číst. Prozradíme vám několik pádných důvodů, proč byste to neměli odkládat na neurčito.

Každý den chvilka jen pro vás

Kde jinde utečete každodennímu stresu a psychickému vypětí než v rozbouřených vodách vířivé vany? Odložíte mobilní telefon a zapomenete na všechen ten shon. Sice jen na chvíli, ale zato pravidelně!

Vaše svaly a klouby si oddechnou

Pobyt ve vířivé vaně má blahodárné účinky na svaly a klouby. Jen málokterá forma relaxace je tak příjemná jako masáž důmyslně rozmístěnými tryskami. Za zmínku stojí i fakt, že voda nadlehčuje, což je při bolestech kloubů velmi ulevující.

Společné chvíle s nejbližšími

Pokud se vaše členové vašeho rodinného klanu během dne míjejí a jen málokdy se sejdou pospolu, přítomnost vířivky vše změní. Budete se svými dětmi trávit více času a užijete si spoustu nezapomenutelných chvil. To samé platí i o romantice, která se již možná vytratila z vašeho vztahu. Atmosféru společné relaxace umocníte aromaterapií, hudební reprodukcí a vhodně zvoleným osvětlením.

Není vířivka jako vířivka

V úvodu jsme zmínili, že sortiment vířivek je velmi rozmanitý. Od výrobku nejnižší cenové kategorie logicky nemůžete čekat takové vlastnosti jako od luxusní vířivé vany renomované značky. Patříte-li do skupiny nejnáročnějších zákazníků, prohlédněte si vířivky a nerezové bazény v nabídce renomovaného prodejce BETA Wellness.

Publikováno: 14. 08. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová