Zimní čepice pro rok 2012

Mnoho z nás chce za každou cenu dobře vypadat a často tomu obětujeme i své zdraví. Jedním ze strašáků ženské krásy jsou zimní čepice. I když už nějakou tu sezónu patří zimní čepice mezi módní doplňky, které podtrhnou celý outfit, stále se najde mnoho žen a dívek, které si raději nechají umrznout obě uši než, aby si "vzali něco na hlavu". Ale možná i tyto mindráky se odbourají, až se dozvíte, jaké zimní čepice frčí pro rok 2012.

Tenké, spíše na okrasu než na zahřátí

Tenké zimní čepice jsou ideální, když nejsou venkovní teploty nijak hrůzostrašné, nebo když jen chcete doladit svůj vzhled. Tak až bude teplota nad nulou, sáhněte po tomto typu čapky. Ty elastické pletené čepice Vám přilnou k hlavě a Vy si pak můžete "naaranžovat" vlasy, které budou vykukovat z pod čepice. Vlasy pořádně načechrejte a vytvořte si tak neodolatelný vzhled. Pro ty, kteří chtějí vypadat roztomile nebo ulítle jsou ideální čepice s kočičkou nebo pandou s oušky. Jestli chcete vypadat stylově, tak si kupte baret. Ležérně budete vypadat v baretu z měkké vlny, elegantně zase v jednoduchých a tvarovaných baretech a v baretech posázených flitry budete nepřehlédnutelné. Letošní sezónu podzim/zima se můžete vyřádit v pánském oblečení, respektive v pánském stylu. Ani zimní čepice se tomuto stylu nevyhýbají. Budete vypadat jako by jste si půjčili čepici od přítele a tím docílíte dojmu nedbalé krásy a rebelství.

Až přijde opravdová morna

Právě zimní čepice na tuhou zimu jsou největším strašákem ženského pohlaví. Zkuste se rozhlédnout po výlohách a regálech obchodů a možná zjistíte, že už neexistuje nepřímá úměrnost pod heslem "čím více tepla, tím méně hezká čepice". Takže už se přestaňte bát! Ani huňatý kulíšek nebo beranice nenechali vkus stranou. Pro rok 2012 si můžete zvolit pleteného kulicha s bambulkou a přitom zavzpomínat na své dětství, kdy jste se s takovýmto kouskem rády rozloučili. Pro zimoumřivky jsou tu beranice nebo ušanky, které Vám zahřejí nejen uši, ale i bradu. Báječně vypadají beranice a ušanky s koženým vzhledem nebo z umělé kožešinky. Roztomilé jsou ty barevné a pletené verze.

Publikováno: 22. 08. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Isména Čadová