Dovolená nabitá zážitky jen kousek od Prahy

Letní sezóna je již za rohem a s ní přichází tolik očekávaný relax po těžkém roce plném práce. Vymyslet však pořádný zážitek, jenž stojí za to, nemusí být vůbec jednoduché. Možností existuje ohromné množství, přičemž i tuzemský pobyt se klidně stane nejhezčí dovolenou, kterou jste kdy zažili. Co musíte zkusit?

Už jste bydleli na zámku?

Nejspíše každý z nás si již vyzkoušel klasické ubytování v různých penzionech, chatách, hotelech a dalších klasických zařízeních. Jedná se o ověřenou klasiku, která ničím neurazí, ale k dokonalosti má daleko. Co ale taková dovolená na zámku? Kolik z vás si vyzkoušelo pobyt na zámku a s tím spojené luxusní pokoje? Věřte tomu, či nikoliv, ale i taková možnost existuje.

Ubytování na zámku Chateau Herálec vám poskytne maximální možný komfort s komplexní péčí v mnoha různých oblastech. Není se čemu divit, že letní dovolená v tomto stylu se stává stále populárnějším způsobem strávení volna pro mnoho lidí ze všech koutů země. Už nemusíte složitě přemýšlet kam na dovolenou, samotný hotel se nachází v malé obci Herálec situované kousek od Humpolce. Jakých zážitků se vlastně na tomto místě dočkáte?

Aktivní i pasivní odpočinek

Zmiňovaná dovolená na zámku vás nadchne nejen pořádným výběrem uklidňujících procedur, mezi něž patří saunový svět, bazén, vířivky, silencárium, masáže a herbárium, nýbrž si ji užijí i aktivněji naladění lidé. Pro ně bude potěšením především fitness centrum, vyhlášený přilehlý park a nekonečné množství výletů po celém okolí.

Během pobytu budou mít neustálý úsměv na tváři především milovníci kultury a historie, protože těmito dvěma oblastmi je zámek přímo nabitý. Během vašich chvil na tomto místě budete neustále obklopeni nejrůznějšími uměleckými díly v podobě obrazů, přičemž vás bude fascinovat i samotná architektura stavby. Spolupráce s Oblastní galerií Vysočina zajistila zapůjčení děl od známých malířů, kterými je například Mánes, Kosárek, Preisler, Honsa a další mistři.

Po náročném dni plném nejrůznějších aktivit si zajisté užijete plně vybavené luxusní pokoje s veškerým potřebným vybavením pro maximální pohodlí se vším všudy. Těch je na výběr rovnou devatenáct, přičemž každý z nich má svůj originální design a je vybudován v jedinečném stylu.

Ideální pro páry i rodiny

Skvělou zprávou je široká škála různých nabídek, z nichž si lze zvolit tu nejzajímavější přesně pro vás. Každá z nich přirozeně disponuje trochu jinými specifiky a poskytne vám rozdílné služby. Ať už hledáte ideální místo na líbánky, aktivní wellness, pracovní dovolenou, neopakovatelné gurmánské potěšení, či si třeba jen chcete užít speciální víkend, určitě se podívejte na internetové stránky chateauheralec.cz. Letní dovolená v této podobě se stane skvělou volbou pro každého člověka.

Publikováno: 29. 06. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Ivana Kolářová