Rady a tipy

IN TIME KURÝR: Spolehlivá expresní kurýrní služba

Není čas, ztrácet čas. V podnikání hraje rychlost zásadní roli. A potřebujete-li poslat zásilku s jistotou, že do cíle nedorazí se zpožděním, budete si muset dobře zvolit dopravce. Chcete snad konkrétní tip na spolehlivou kurýrní službu, která zajistí včasné doručení zásilky v původním stavu? Podle statistik patří k nejspolehlivějším přepravcům patří firma IN TIME KURÝR. Prozradíme vám, proč byste se měli obrátit právě na ni.

Ať už vám jde o pravidelné posílání zásilek nebo jednorázovou akci, nenechávejte nic na náhodě a obraťte se na spolehlivou spediční firmu, která je na českém trhu již od roku 1990. Společnost IN TIME KURÝR není žádným nováčkem a je první českou firmou s celostátní i mezinárodní působností.

V komplexní nabídce nechybí ani letecká a nákladní přeprava, kterou zajišťuje ve spolupráci se společnostmi British Airways a České aerolinie. IN TIME KURÝR dostane vaši zásilku i na druhý konec světa, a to v rozmezí 24 až 72 hodin.

Služba STANDARD garantuje doručení balíku na vybraná místa v České republice do 18 hodin a do zbylých do 23 hodin. Velmi rychlá je i přeprava na Slovensko (rozpětí 23 – 28 hodin) a do Anglie (Londýn již do 24 hodin, zbytek do 48 hodin).

Co se týče přepravy do ostatních zemí v rámci celého světa, zásilka se dostane na místo určení v rozmezí 48 až 72 hodin. Nezapomeňte, že dodací lhůta startuje po 18. hodině v den podání, mimo státní svátky a dny pracovního volna.

Pokud vám výše zmíněné časy dodání nevyhovují, pak vám přijde vhod expresní kurýrní služba. Stačí, když balík dopravíte do zákaznického centra v Praze (do 10:00) a budete mít jistotu, že ho příjemce obdrží do druhého dne. Expresní dodání se vztahuje na doručování po České republice a na vybraných místech na Slovensku.

Našlo by se i pár dalších důvodů, proč se obrátit právě na firmu IN TIME KURÝR. Například „direct servis“ pro dopravu zásilky nehledě na dobu a místo doručení. Více se dozvíte na www.intimekuryr.cz, kde najdete platný ceník.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo