Dlouhé řasy

Jen málokterá dáma má krásně dlouhé řasy od přírody. Krásně dlouhé a prohnuté řasy jsou tedy spíše romantickým snem každé ženy. Jak ale přijít k dlouhým a prohnutým řasám, když k nám matka příroda nebyla příliš velkorysá a štědrá? Vyzkoušejte zcela novou metodu, která se jednoduše jmenuje JBC.

Co všechno metoda JBC obnáší a kterak probíhá? Prodloužení vašich řas nebude nikterak složité a časově náročné. Celý postup je v podstatě hračka a zvládne ho hravě každá žena. Syntetické řasy se prostě a jednoduše postupně připevní na konce těch vašich řas. Díky této metody snadno a rychle přilnou a vypadají zcela přirozené, takže nikdo ani nepozná, že nejsou vaše.

Výsledný efekt takto prodloužených řas bude určitě velký. Prodloužením vašich řas získáte například krásně pevné a dlouhé řasy. Navíc budou zcela bezpečné pro vaše oči a čočky. Jak jsme již řekli na začátku, tvarem a leskem budou k nerozpoznání od těch přírodních. Vaše prodloužené řasy vydrží celkem pět dlouhých týdnů. Syntetické řasy jsou samozřejmě naprosto odolné vůči slzám a vodě. Dokonce jsou odolné i proti vodě s vysokým obsahem chlóru, takže bez obav můžete chodit na plavecký bazén.

Jak je to však s používáním řasenek? Na tento typ prodloužení je potřeba se vyvarovat řasenek na bázi oleje. Při odličování by totiž mohlo dojít k odstranění lepidla a následného vypadnutí řas, což by bylo nepříjemné. Proto používejte pouze a jedině speciální typ řasenek Volume-Up Coating, který bude naprosto bezpečný.

S pěkně dlouhými a hustými řasami budete opět krásně svůdná a přitažlivá. Dlouhé řasy totiž ještě více zvýrazňují vaší krásnou tvář, proto se nebojte a prodlužte si své řasy. Pokud toužíte po velmi atraktivních a svůdných řasách, jděte bez obav do toho. Nechte se hýčkat a prodlužte si své řasy metodou JBC. 

Publikováno: 04. 11. 2011

Kategorie: Kosmetika

Autor: Dita Válková