Tipy na 6 aktivit, které zaručeně zabaví každého geeka

Chystáte se strávit den s někým, kdo je tak trochu geek? Anebo se k této škatulce hrdě hlásíte i vy a hodily by se vám neotřelé tipy, jak si zkrátit dlouhou chvíli? Vybrali jsme pro vás to nejlepší z nejlepšího. Inspirujte se, ale hlavně se královsky pobavte.

​1. Trocha domácího bastlení

Venku leje jako z konve, zkrátka počasí, že by psa nevyhnal. Jinými slovy ideální odpoledne na hrátky s elektronikou. Vezměte Arduino či Raspberry a pusťte se do nového projektu. Všechny potřebné elektronické součástky seženete ve specializovaném e-shopu laskarduino.cz.

​2. Motokáry

Opravdu jsou motokáry vhodné pro někoho, kdo tráví většinu času ve virtuálním světě? Předsudky jsou přežitkem minulých dekád – i když se někdo honosí nálepkou geek, může si užívat aktivity, kterým obvykle holduje jiná sorta lidí. A co se týče motokár, vždyť jde o Mario Kart v životní velikosti. Ze závodiště odejdete s úsměvem od ucha k uchu!

​3. Laser game

Air soft a paintball bolí, laser game je ryzí zábava, která rozhodně není pouze pro náctileté. Oblékněte si vestu, chopte se laserové zbraně a užijte si pořádnou akci v zatemněné aréně. Nezapomeňte s sebou vzít celou partu nadšenců, laser game si nejvíce vychutnáte s pořádně velkou „bandou“.

​4. Karaoke

Jak to dopadne, když se parta geeků vydá do nejbližšího karaoke baru? Tohle zkrátka musíte zažít. Nepochybujeme o tom, že vás minimálně jeden z účastníků překvapí až podezřele čistým zpěvem. A možná objevíte skrytý talent v sobě.

​5. Úniková hra

Může být něco napínavějšího než snaha o únik ze zabezpečené místnosti plné hádanek a rébusů? Únikové hry jsou fenoménem posledních let a nabízí pořádnou porci zábavy i vzrušení. Stačí si vybrat vhodné prostředí a vyrazit vstříc netušeným zážitkům.

​6. Odpoledne plné deskovek

Sázka na klasiku se obvykle vyplácí. Deskové hry garantují mnohahodinovou zábavu bez ohledu na to, zda se do nich pustíte doma nebo v deskoherním klubu. Nebojte se vyzkoušet novinky – co třeba Zombicide: Zelená horda (Blackfire), ve které hráč čelí zástupům nemrtvých v postapokalyptickém světě?

Publikováno: 30. 05. 2021

Kategorie: Zábava

Autor: Ivana Kolářová