Značky

Cvičení s novou kolekcí Adidas Vás bude bavit!

Ani při cvičení nechcete vypadat jako šedá myška? Tak to si musíte pořídit nějaké kousky z dámské kolekce Adidas podzim/zima 2012. V tomhle „cvičebním úboru“ se budete cítit atraktivně i když budete zpocená jako to prasátko. Značka Adidas uvedla se svou novou kolekcí i nový projekt Women All Sports Team. Tento projekt má ženy motivovat k lepším sportovním výkonům a navíc přispět k tomu, aby se ženy cítily lépe při společném cvičení.

Tato nová dámská kolekce je symbolem funkčnosti, pohodlí, profesionality a nejnovějších trendů ve sportovních materiálech. Navíc se s těmito hadříky budete cítit žensky a stylově při každém Vašem pohybu. Kolekce Adidas je navržena tak, aby splňovala ty nejvyšší nároky na kvalitní oblečení a přitom zůstala módní záležitostí. Vše je přizpůsobeno tak, aby jste se během jakékoliv sportovní aktivity cítili sebejistě a atraktivně.

Tato kolekce sportovního oblečení je rozdělená na několik řad – Training (trénink), Tennis (tenis), Running (běh), Swim (plavání) Outdoor (venkovní sporty). Outfity jednotlivých řad můžete kombinovat pro všechny druhy sportu.

Projekt Adidas – Women All Sports Team je vlastně otevřená komunita, ke které se mohou přidat všechny ženy, která mají rády skupinové cvičení nebo skupinové sportování. Women All Sports Team se snaží vytvořit globální společenství žen, které budou mít minimálně jedno společné – sport. Základní myšlenkou je, že každá žena a každý sport může být součástí Women All Sports Team. Hlavním cílem je, aby ženy mohly strávit čas cvičením, které je baví, a aby byly motivovány k větším cílům a sportovním výkonům díky společné sportovní aktivitě.

Do tohoto programu se mohou zapojit všechny ženy, stačí je vyplnit registrační formulář, který nalezete na internetu. Po registraci se stanete členkou AST a budete informována o všech sportovních akcích, na které budete mít volný vstup. Tyto společné sportovní akce jsou vedeny profesionálními trenéry, sportovci a ambasadory projektu. Dále se můžete zúčastnit soutěže o účast na adidas tréninkové akademii v Brazílii.