Auto-moto

Česká firma vyrábí špičkové silniční a průmyslové váhy

Na koho se obrátit v souvislosti s pořízením nové silniční váhy? Vzhledem k nezanedbatelné pořizovací ceně zařízení je důsledný výběr dodavatele alfou a omegou budoucí spokojenosti. Nenechte se uchlácholit podezřele nízkou pořizovací cenou a raději se zaměřte na kvalitní silniční váhy od renomovaného výrobce. Ani ty vás přitom nemusí vyjít na výrazně vyšší cenu – své o tom ví odborníci ze svitavské firmy VÁHY – JAS, která se zabývá výrobou silničních a průmyslových vah déle než čtvrt století.

Pořídit si silniční váhu přímo od výrobce je praktické. Firmy, které techniku pouze prodávají, často nedokáží zajistit komplexní servis. Případný servis se zbytečně prodlužuje a zákazníci musí delší absenci zařízení vyřešit tak, aby nedocházelo k prostojům.

Vraťme se k české společnosti VÁHY – JAS, která patří k předním dodavatelům již od roku 1990. V současné době nabízí silniční váhy v mnoha různých provedeních. Jednotlivé typy se liší typem konstrukce, váživostí (do 60 tun) a délkou (od 4 do 18 m). V nabídce jsou jak nájezdové, tak i zapuštěné váhy.

Česká firma používá prvotřídní ocel a některé typy vah vyrábí z kombinace oceli a betonové směsi. Tyto materiály garantují odolnost i v nehostinných podmínkách.

VÁHY – JAS disponuje certifikátem č. 0119-SJ-C001-10 od Českého metrologického institutu. Na základě tohoto certifikátu mohou pracovníci provádět ES posouzení shody. Nedílnou součástí služeb je také kalibrace a cejchování všech typů mechanických a elektronických vah.

Provozovatelé sběrných dvorů, spaloven, skládek nebo kompostáren ocení možnost propojení váhy s vážním systémem. Ten zvládá automatický export dat do nadřízeného systému, zajišťuje přehledy příjezdů a odjezdů, tvoří sestavy podle odběratelů/dodavatelů/přepravců a jiných kritérií. V neposlední řadě automaticky generuje, eviduje a exportuje faktury. Jinými slovy šetří čas a papírování.

Chcete se o silničních a průmyslových váhách dozvědět více? Technické specifikace a další informace najdete na www.vahyjas.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.