Životní styl

Restu.cz: Váš klíč k lepšímu stravování v restauracích

Máte rádi dobré jídlo a jen s nelibostí ztrácíte čas jeho náročnou přípravou? Pak zřejmě trávíte spoustu času po vyhlášených restauracích a ochutnáváte to nejlepší, co je v menu k mání. Možná se čas od času setkáte s tím, že je vybrané restaurační zařízení plné a musíte někam jinam. Podobné situace se stanou minulostí v momentě, kdy začnete používat jedinečnou službu Restu. Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo usnadnil rezervaci a dával vám kredity za to, co děláte běžně? Kredity pak proměníte za slevový voucher a najíte se se slevou nebo zdarma… Ale vše pěkně popořádku!

Restu.cz slouží jako online vyhledávač restaurací. V databázi je cca 20 000 restaurací napříč celou Českou republikou a vy je můžete hledat podle města (např. restaurace Praha 2) nebo specifických kritérií.

Pokud máte namířeno do „své“ nejoblíbenější restaurace, na Restu.cz zjistíte, jestli je otevřeno a prostřednictvím několika kliknutí si rezervujete místo. Nebudete muset zvedat sluchátko – jednoduše vyplníte krátký formulář, kde zvolíte počet osob, dobu rezervace a případě další speciální požadavky (nekuřácký stůl apod.).

Jste-li čas od času na cestách po republice, bude se vám Restu.cz hodit o to víc. Proč se namáhat hledáním restaurace, když stačí navolit příslušné parametry do vyhledávání? Obratem se dozvíte, kde vám udělají steak a kde si naopak přijdou na své vegetariáni. Zároveň můžete nastavit i cenovou hladinu – vyhnete se nepříjemnému překvapení v podobě vysokého účtu. Při výběru vám pomůže také uživatelské hodnocení (viz. hodnocení restaurací Praha).

A co se týče zmíněných kreditů, můžete je získat za registraci, přidání recenze, rezervaci většího stolu, vyplnění profilu a další činnosti, které vám nezaberou příliš času. Za 300 kreditů obdržíte slevový kupon a proměníte jej za jídlo v některé z vybraných restaurací. Nevíte-li kudy kam, inspirujte se tipy, které najdete přímo na www.restu.cz.

Tags

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Hledáte účinnou pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte Phyteneo.