Nejlepší způsob, jak oživit zašlé nehty

Zdá se vám, že vaše nehty nevypadají tak dokonale, jak očekáváte? Zkuste několik tipů, kterými je můžete oživit. Nejsou nijak složité a přitom jejich krásu zlepšíte doslova o sto procent. Podívejte se na ně.

Odstraňte zbytky starého laku

Pokud jste si nehty v minulosti lakovala, a potom jste toho nechala, možná se na nich ještě nacházejí zbytky starého laku. A to rozhodně nevypadá nijak dobře. Proto první rada, jak oživit nehty, je spojena s jejich důkladným vyčištěním. Veškeré zbytky laku tak musí nenávratně pryč. Jak toho docílit? Není to nic složitého. Ideální možností je vzít si klasický odlakovač na nehty, kosmetické tampony a můžete začít. Uvidíte, jak se jejich vzhled zlepší.

Naleštěte je

I když je vaše výbava na domácí manikúru jenom základní, jistě zde najdete něco, čím dokážete nehty vyleštit. Dnes se prodávají různé leštící vložky kombinující několik materiálů, stejně jako existuje i takzvaná jelenice na nehty. Právě toto jsou pomůcky, které využít. Jakmile jsou vaše nehty dokonale čisté, začněte je postupně leštit. Nezapomínejte ani na ten nejmenší kousek. Poté je porovnejte s druhou formou. Uvidíte, že budou výrazně krásnější. Také jedna z jednoduchých metod, jak oživit nehty.

Zkuste zajímavý lak

I tímto je oživíte. Pokud se rozhodnete pro lak, jsou hned dvě možnosti, jakými se vydat. Jako první tu jsou bezbarvé laky. Ty se hodí každé ženě, která touží primárně po tom, aby její nehty měly i nadále přírodní vzhled. Takový druh laku vytvoří transparentní vrstvu, která bude zároveň i vrstvou ochrannou. Jít můžete i cestou číslo dvě. A tu jsou laky barevné. Dnes je na trhu nepřeberné množství jednotlivých možností. Je jenom na vás, pro kterou se rozhodnete. Ideální je kombinovat barvu laku třeba s odstínem vašich vlasů, s odstínem vašich očí, nebo i s tím, co si plánujete vzít na sebe zas oblečení.

Publikováno: 20. 01. 2020

Kategorie: Krása

Autor: Ivana Kolářová