4 erotické masáže: Na kterou z nich se vydáte vy?

Patříte k té skupině lidí, která erotické masáže odsuzuje a považuje je za sexuální služby? Češi jsou experti ve vytváření si názoru na něco, co nikdy v životě nezkusili. Ti, kteří někdy na erotické masáži byli, totiž mají jiný názor. Erotická masáž představuje výborné uvolnění těla, odpočinek od starostí všedních dnů a příležitost lépe poznat své tělo. Podobně jako u klasické masáže vám masérka svýma rukama hněte tělo, ale nevynechává ani intimní partie. Jak konkrétně procedura probíhá, se liší podle toho, jakou masáž si zaplatíte. V různých salonech nabízí různé typy masáží, my se budeme věnovat čtyřem, které poskytuje pražský salon Angels masáže - https://angelsmasaze.cz/.

1. Relaxační erotická masáž

Nehledáte nic speciálního, chcete klasickou masáž s obohacením o uvolnění pomocí orgasmu? Pak si vyberte relaxační erotickou masáž. Masérka při ní bude svýma rukama masírovat celé vaše tělo včetně intimních partií. Můžete se těšit na služby se vším všudy, společnou sprchu před masáží, krásné prostředí a voňavé olejíčky.

2. Body-To-Body masáž

Masáž Body-To-Body, tedy tělo na tělo, pochází z Asie. Její specifikum spočívá v tom, že masérka k masírování nepoužívá pouze své dlaně, nýbrž celé tělo. Namaže se speciálním olejem, aby jí kůže dobře klouzala po kůži klienta.

3. Masáž penisu

U dvou výše zmíněných masáží dochází k masírování celého těla. Pokud máte zájem čistě o tantrickou masáž Linghamu (penisu), tady ji máte. Je postavená na technikách oddalování orgasmu, takže konečný orgasmus představuje doslova explozi štěstí. Jde o naprosto nezapomenutelný zážitek, který vám pomůže poznat vlastní tělo.

4. Párová erotická masáž

Párové erotické masáže jsou tady pro všechny, kterým už zevšedněl jejich milostný život a chtějí s tím něco dělat. Účastní se jich rovnou dvě masérky, aby si ani jeden z páru nemohl stěžovat na nedostatek pozornosti. Na všechny výše zmíněné typy masáží se lze objednat elektronicky přímo na webu masážního salonu https://angelsmasaze.cz/. Tak neváhejte a dejte tomuto novému zážitku šanci!

Publikováno: 21. 06. 2020

Kategorie: Péče o tělo

Autor: Ivana Kolářová