Zaměřeno na mužský šatník

Při úklidu své šatní skříně nebo prostorného šatníku nezapomínejte i na provětrání šatníku svého partnera. Pusťte se do úklidu klidně společně a buďte nekompromisní k nepadnoucím a nenošeným kouskům. Zaměřte se na základ mužského šatníku a nebojte se minimalismu.

Co nesmí chybět

V mužském šatníku by rozhodně neměly chybět nadčasové kousky, které se hodí pro sportovní, ale i elegantní styl oblékání. Absolutním „must have“ jsou padnoucí džíny, dostatečné množství triček, padnoucí košile a oblek na míru. I mužská móda může být zábavná, nebojte se pořídit do pánského šatníku svetr s výstřihem do V, oblíbené kapsáče nebo také pánský kardigan.

Vše pro mužský komfort

Pozornost věnujte také pánskému spodnímu prádlu. Pro většinu mužů je nejdůležitější pohodlí a komfort při nošení. Jasnou volbou jsou bavlněné pánské trenýrky. Ty se hodí nejen pro každodenní nošení, ale také jsou vhodným spodním prádlem pro sport. Bavlněné trenýrky zaručují takové pohodlí, že často svádí k využití jako spodní díl pánského pyžama.

Čeho se zbavit

Při třídění pánského šatníku se zbavte starých, děravých a zapraných kousků. Nekompromisně vyhoďte, prodejte nebo darujte veškeré oblečení, které je vám malé, velké nebo se vám z jakéhokoliv důvodu nelíbí. Uvolněte místo v šatníku novým a stylovým kouskům.

V jednoduchosti je krása

Většina mužů si potrpí hlavně na kvalitní a jednoduché oblečení. Ať už se muži zajímají o módu nebo jim styl nic moc neříká, rozhodně nechtějí být svázáni nějakými pravidly. Často si všimnete, že se nebojí kombinovat různé vzory, barvy a také střihy. V některých případech se to však opravdu povede, v jiných je opravdu dobré připomínat si, že v jednoduchosti je krása.

Oblíbené barvy, střihy a materiály

U pánského šatníku vsaďte na dlouhodobě udržitelné a kvalitní materiály. Spodní prádlo v podobě pánských trenýrek volte rozhodně v bavlně. Vyhněte se materiálům, které jsou neprodyšné a ve kterých se budou muži potit. Vsaďte na jednoduché střihy a kvalitní zpracování. Co se týká barev, nechte muže, ať si vybere své oblíbené a následně kombinuje maximálně dvě až tři odlišné barvy.

Publikováno: 16. 05. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Ivana Kolářová