Výměna starých oken za nová je základ!

Pokud rádi vyhazujete peníze oknem, pak se v následujících řádcích nedozvíte nic, co by vás mohlo zajímat. V opačném případě získáte cenné know-how, díky kterému ušetříte podstatnou částku za teplo. Tak schválně – jestlipak víte, kolik tepla uniká starými okny? Hodnota mezi 30 až 45 % není zrovna zanedbatelná. Přitom stačí tak málo – investovat do kvalitního okenního systému…

Na výběru dodavatele záleží!

Ale teď vážně. Výměna starých oken je nedílnou součástí rekonstrukce či revitalizace staršího domu. Jde o první krok, který vede k nemalé úspoře za teplo a výraznému zlepšení života obyvatel. Alfou a omegou je výběr správného dodavatele. Nechcete-li se spálit, obraťte se na tradiční českou firmu DAFE-plast Jihlava s.r.o., která je na trhu od roku 1992. Jeden z nejvýznamnějších tuzemských výrobců zároveň vyrábí populární zimní zahrady. Proč byste se měli přiklonit k nabídce od DAFE-plast, když seženete levná okna na každém rohu? Důvod je prostý, jihlavská firma má s výrobou bohaté zkušenosti, používá špičkové profily REHAU a kování ROTO. Za své peníze dostanete plastová okna, která vám budou věrně sloužit po mnoho budoucích let. V nabídce nechybí ani hliníková okna a fasády, terasové a solární systémy, garážová vrata. Doplňky a příslušenství. DAFE-plast dává na všechny výrobky prodlouženou záruku na pět let a na těsnost plastových oken systémem DAFE 3P dokonce deset let. Ať už se však nakonec přikloníte ke standardním nebo prémiovému systému, s kvalitou budete nadmíru spokojeni.

Na zahradě po celý rok

Ve výrobním portfoliu DAFE-plast najdete také zimní zahrady, a to ve vysoce kvalitním provedení. Toužíte-li po dalším obytném prostoru, ve kterém si můžete celoročně užívat relaxaci v bezprostřední blízkosti zeleně, máte šanci. Kolik vás bude zimní zahrada stát, vám vypočítá konfigurátor přímo na webu. Chcete-li se o kvalitách okenních systémů a dalších výrobků přesvědčit na vlastní oči, navštivte showroom DAFE-plast v Jihlavě, kde na 300m2 najdete veškerou produkci. Více na www.dafe.cz.

Publikováno: 03. 01. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová