Vyhlídkové lety letadlem nebo vrtulníkem

Máte už dost obyčejného ježdění autem o věčně ucpané dálnici? Zkuste se stát alespoň na chvíli pilotem. Vydejte se s námi za hranice všedních dnů a podívejte se na svět z výšky, z ptačí perspektivy. Nabízíme vám lety vrtulníkem, při kterých si můžete vyzkoušet své dovednosti a stát se alespoň na chvíli pilotem.

Pilotování letadla pod vedením zkušeného instruktora může být skvělý zážitek nejen pro vás, ale i pro vaše přátele. Dejte jim o nás vědět a pozvěte je také na pilotování na zkoušku. Pokud vás nebo vaše přátele a kamarády láká spíše pilotování vrtulníku, ani to pro nás není žádný problém. Možná právě let vrtulníkem vás vyláká na trasu za neobvyklými zážitky.

Hledáte originální dárek?

Hledáte originální dárek pro někoho z rodiny, kdo fandí letadlům a létání obecně? Vyberte mu u nás jeho vánoční dárek nebo dárek k narozeninám. Zakupte mu poukaz na lety vrtulníkem. Jistě bude takovým dárkem nadšen. Obdarovaný má možnost volby termínu a rovněž si může sám vybrat místo svého letu. Uvidíte sami, že váš dárek bude tím nejoriginálnějším, který se objeví letos pod vaším vánočním stromečkem.

Zatoužili jste sami po cestě do oblak?

Zatoužili jste sami po cestě do oblak, nechat se unášet do výšin a zapomenout alespoň na chvíli na starosti běžného života, který nás neustále svou tíhou tlačí nemilosrdně k zemi? Pak je pro vás let vrtulníkem ten pravý způsob, jak se odpoutat od země i od každodenních starostí. Lákají vás adrenalinové sporty a bugee jumping už jste dávno vyzkoušeli, je na čase zažít něco mimořádného ve vzduchu a nejen na skok, ale pořádně se proletět při nezapomenutelném adrenalinovém letu vrtulníkem či letadlem.

Publikováno: 15. 11. 2013

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Ivana Kolářová

Tagy: pilotem na zkoušku | vyhlídkové lety | vyhlídkový let