Vibrátor jako zdroj neutuchajícího potěšení

Vibrátor

Ještě, milé dámy, nemáte vibrátor? To je ale chyba. Tato erotická hračka zdaleka neslouží jen pro účely autoerotiky, oživit dokáže i klasický párový sex.

Jaký vibrátor zvolit? Na e-shopu vibratory-online.cz zaměřeném na prodej erotických pomůcek všeho druhu jich najdete spoustu. V nabídce jsou vibrátory levné i dražší. Vibrátory pro ženy, muže i páry. XXL i mini. Elektrostimulační, realistické, rotační s perličkami, anální, s dráždidlem na klitoris, G – bod vibrátory stejně jako pulzátory a tlakové stimulátory na klitoris. Je pravda, že vybrat si z tak bohaté nabídky jednu hračku, může být trošku oříšek.

Jaký vibrátor je nejlepší?

Na tuto otázku neexistuje jedna univerzální odpověď. Je to totiž ten, který vám nejvíc vyhovuje. Proto při volbě vibrátoru vycházejte primárně ze svých preferencí. Z toho, co vám při sexu přináší největší potěšení a tip stimulace, která vás nejvíce vzrušuje.

Vibrátory s dráždidlem na klitoris

Jste-li vzrušivá především klitoriálně, mohl by tím pravým pro vás být buď vibrátor s dráždidlem na klitoris, nebo přímo vibrátor na klitoris, popřípadě tlakový stimulátor klitorisu. Každý z nich ale pracuje na jiném principu. Zatímco dráždidlo na klitoris funguje na principu vibrací, tlakový stimulátor a vibrátor na klitoris pak klitoris stimulují prostřednictvím podtlakových vln. Všechny tři přístroje ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

G-bod vibrátory a vibrační vajíčka

Dáváte při sexu přednost dráždění bodu G? I tuto práci můžete nechat modernímu vibrátoru. Spousta žen si ale pochvaluje i vibrátory poseté drobnými perličkami. Naprosto nový druh potěšení přinášejí pulzátory. Ty nevibrují, nýbrž ve směru dopřed a dozadu pulzují, a tím dokonale imitují skutečné pohyby muže při sexu. Dalším hitem současné doby je vibrační vajíčko. Ty nejmodernější modely je dokonce možné ovládat externím ovladačem.

Jak vidíte, nabídka trhu je skutečně bohatá. Asi by to chtělo vyzkoušet všechny, nemyslíte ?

Publikováno: 24. 02. 2023 / Aktualizováno: 01. 03. 2023

Kategorie: Dárky

Autor: Jakub Králeň

Tagy: vibrátor | vibrační vajíčko