Veterinární klinika s odbornou péčí aneb zvířecí chirurgie či ortopedie

Veterináře, který zajistí pravidelné prohlídky či rutinní činnosti, jako je očkování, najdete v každém větším městě. Těch, co si poradí i s odborným ošetřením, však tolik není. Jestli i vy potřebujete místo, kde provedou nějaký odborný zákrok, vydejte se do Prahy. Pražská veterinární klinika MetropoleVET sídlí v Praze 9. V současné době tam pracují 4 lékaři a 3 sestřičky, mají dvě hlavní ambulance, sterilní operační sál, vyšetřovnu, laboratoř, hospitalizační místnost a také RTG. Díky tomu jsou schopni vyřešit vše na místě, nebudou vás posílat nikam dál. Ošetřují psy, kočky, králíky, hlodavce, fretky a jiná drobná zvířata.

Od chirurgie až po onkologii

Klinika MetropoleVET si poradí opravdu s každým problémem. Je to vyhlášená veterinární ortopedie v Praze, řeší problémy s kostmi, klouby, svaly, vazy a šlachami. U koček a psů jsou tyto potíže velmi časté, ať už jde o zlomeniny, vykloubení či osteoartrózu. Klinika se specializuje také na oftalmologii, tedy nemoi oka, jako jsou poranění rohovky, šedý zákal nebo záněty spojivek. Veterináři se snaží pomoct rovněž mazlíčkům, kteří mají rakovinu. Existuje více než 100 typů rakoviny, jež postihují domácí mazlíčky. U psů a koček starších 10 let je příčinou smrti téměř v polovině případů. I zvířátka v takovém případě podstupují chemoterapii, chodí na operace nádorů, případně se zkouší radioterapie.

Nečekejte, běžte k veterináři hned

MetropoleVET je vyhlášená veterinární chirurgie v Praze i proto, že má velmi dlouhou otevírací dobu. V ordinaci vám pomohou každý všední den od 9 do 21 hodin a o víkendu od 9 do 19 hodin. Nemusíte tedy nechat svého domácího mazlíčka trpět. Objednávat se dá i online, na webu si prohlédnete rovněž rozpis služeb jednotlivých veterinářů, pokud chodíte konkrétně k jednomu. MetropoleVET ročně ošetří více než 11 000 domácích mazlíčků. Klienti si chválí rodinné prostředí a příjemný přístup. Přijďte ho vyzkoušet i vy.

Publikováno: 20. 02. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ivana Kolářová