Zabezpečovací technika

Jak spolehlivě kontrolovat přístup osob do objektů a vjezd vozidel do areálů?

Živnostničíte, podnikáte nebo jste vlastníkem rozsáhlého továrního komplexu a chcete mít důkladný přehled o tom, kdo vstupuje do Vaší dílny, obchodu, firmy, tovární budovy, skladu či jiného objektu a kdo vjíždí do Vašeho firemního či továrního areálu nebo jiného přidruženého prostranství? Často používanými bezpečnostními prvky jsou bezpečnostní kamery a využívanými subjekty zaměstnanci bezpečnostních agentur či hlídači na vrátnicích nebo parkovištích. Technický vývoj produktů zabezpečující objekty a areály jde neustále kupředu, a proto se stále oblíbenějšími bezpečnostními prvky pro kontrolu přístupu osob do objektů stávají turnikety a pro kontrolu vjezdu vozidel do areálů závory.

závora
závora

AUTOGARD spol. s r.o.

Prodejem kvalitních a spolehlivých turniketů a závor se zabývá specializovaný výrobce AUTOGARD spol. s r.o. se sídlem v Popůvkách u Brna, kanceláří v Praze a pobočkou v Rusku a současně provozující informativní webové stránky AUTOGARD. V nabídce dále najdete parkovací systémy (pro kontrolu přístupu osob a vozidel), silniční zábrany, pohony pro vrata a otočné či posuvné brány a dálkové ovládání.

tripodové turnikety
tripodové turnikety

Jednotlivé turnikety (tripodové turnikety ATR800, ATR900, rotační turniket blokovací ATB600, rotační turniket motorový ATF600, rotační turniket nízkoprofilový ATLX či elektromechanická branka ATL900) slouží ke kontrole oprávněnosti vstupu a k evidenci příchodů a odchodů.

Jednotlivé závory (automatické závory – do délky ramene 5 m AG500, do délky ramene 9 m AG900, pro parkovací systémy AGM1, horizontální závory AGH7 či ruční závory HB 900) jsou určeny pro kontrolu a řízení pohybu vozidel na místa s veškerou intenzitou provozu (např. parkoviště, průmyslové areály, dálnice apod).

Nabízené produkty společnosti AUTOGARD spol. s r.o. zaručují originální konstrukci, vysokou technickou úroveň, dlouhou životnost i v náročných provozních a klimatických podmínkách a kvalitní dílenské zpracování.