Uspořádejte zahradní párty, na kterou hosté jen tak nezapomenou!

Blýskněte se před svými přáteli a uspořádejte pro ně jarní garden párty ve velkém stylu. Postavte zahradní altán, postarejte se o bohatou jídelní tabuli, zásoby dobrého pití a užijte si to! Prozradíme vám, na co nezapomenout a jak udělat z obyčejného odpoledne jedinečnou akci.

Alfou a omegou je bezpečný úkryt

Jarní počasí je nevyzpytatelné. Neriskujte, že se skvělá akce pokazí kvůli deště nebo prudšímu větru. Řešení je velmi snadné – postavte na zahradě párty stan. Ten všechny přítomné zaručeně ochrání před rozmary matičky přírody. Zahradní altán vybírejte pozorně. Měl by být dostatečně prostorný, stabilní a voděodolný. Poohlédněte se po něm u prodejce, který vám dokáže poradit (např. zahradní párty stany u T-zbozi.cz).

Vymyslete originální téma

Obyčejným garden party odzvonilo. V posledních letech jsou trendy tématické akce, takže hosty nezapomeňte upozornit na to, aby se dostavili v příslušném outfitu. Může to být párty na téma divoký západ, grilovačka ve smokingu a společenských šatech nebo jiná originální sešlost. Díky netradičním oblečkům zažijete spoustu legrace!

Postarejte se o dostatek jídla a pití

Základním kamenem každé zahradní párty je chutné jídlo, které na čerstvém vzduchu šmakuje ještě lépe. Udělejte si seznam hostů a podle toho spočítejte, kolik zásob budete muset nakoupit. Nezapomeňte ani na přátele, kteří se stravují s určitým omezením (např. na vegetariány, osoby alergické na lepek atd.). Nechcete přece, aby celou dobu hladově pozorovali ostatní :-) Co se týče pití, ideálním řešením je bečka (nebo několik beček) piva, ze které si budou přítomní sami čepovat. Na stole by nemělo chybět víno a několik lahví tvrdšího alkoholu. Zároveň zajistěte dostatek pití pro řidiče, abstinenty a děti. Máte další skvělé tipy, které by se mohly hodit našim čtenářům? Přispějte na dané téma do diskuze!

Publikováno: 04. 03. 2016 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Životní styl

Autor: Ivana Kolářová