Životní styl

Uspořádejte zahradní párty, na kterou hosté jen tak nezapomenou!

Blýskněte se před svými přáteli a uspořádejte pro ně jarní garden párty ve velkém stylu. Postavte zahradní altán, postarejte se o bohatou jídelní tabuli, zásoby dobrého pití a užijte si to! Prozradíme vám, na co nezapomenout a jak udělat z obyčejného odpoledne jedinečnou akci.

Alfou a omegou je bezpečný úkryt

Jarní počasí je nevyzpytatelné. Neriskujte, že se skvělá akce pokazí kvůli deště nebo prudšímu větru. Řešení je velmi snadné – postavte na zahradě párty stan. Ten všechny přítomné zaručeně ochrání před rozmary matičky přírody.

Zahradní altán vybírejte pozorně. Měl by být dostatečně prostorný, stabilní a voděodolný. Poohlédněte se po něm u prodejce, který vám dokáže poradit (např. zahradní párty stany u T-zbozi.cz).

Vymyslete originální téma

Obyčejným garden party odzvonilo. V posledních letech jsou trendy tématické akce, takže hosty nezapomeňte upozornit na to, aby se dostavili v příslušném outfitu. Může to být párty na téma divoký západ, grilovačka ve smokingu a společenských šatech nebo jiná originální sešlost. Díky netradičním oblečkům zažijete spoustu legrace!

Postarejte se o dostatek jídla a pití

Základním kamenem každé zahradní párty je chutné jídlo, které na čerstvém vzduchu šmakuje ještě lépe. Udělejte si seznam hostů a podle toho spočítejte, kolik zásob budete muset nakoupit. Nezapomeňte ani na přátele, kteří se stravují s určitým omezením (např. na vegetariány, osoby alergické na lepek atd.). Nechcete přece, aby celou dobu hladově pozorovali ostatní 🙂

Co se týče pití, ideálním řešením je bečka (nebo několik beček) piva, ze které si budou přítomní sami čepovat. Na stole by nemělo chybět víno a několik lahví tvrdšího alkoholu. Zároveň zajistěte dostatek pití pro řidiče, abstinenty a děti.

Máte další skvělé tipy, které by se mohly hodit našim čtenářům? Přispějte na dané téma do diskuze!

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Hledáte účinnou pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte Phyteneo.