Plánujete oslavu narozenin? Vsaďte na luxusní zámecký hotel

Některá výjimečná životní jubilea si vyžadují odpovídající prostor. Pokud vás čeká oslava narozenin, kterou byste rádi pojali trošku netradičně a velkolepě, máme pro vás dnes jeden tip. Luxusní zámecký hotel Chateau Herálec dokáže nabídnout dokonalé kulisy pro jakoukoliv narozeninovou oslavu a udělat z ní nezapomenutelný zážitek v doslova královském duchu.

Hotel se nachází uprostřed kouzelné krajiny Vysočiny na půli cesty mezi Prahou a Brnem a jeho základy byly položeny už ve 13. století. Díky vkusné a zdařilé rekonstrukci si dokázal zachovat naprosto unikátní genius loci a zároveň dokáže nabídnout velmi vysoký standart služeb a právem se pyšní pěti hvězdičkami. Hotel je vhodný na klidný odpočinek i na oslavy narozenin zahrnující různě velký počet lidí.

Jaký prostor pro oslavu vybrat?

Nejtěžší na celé narozeninové party bude vybrat ten správný zámecky prostor. Chateau Herálec nabízí opravdu velký výběr různě velkých prostorů. Pokud chystáte velkou oslavu pro početnou společnost, pravděpodobně zvolíte Erbovní vstupní halu nebo prostornou Vinárnu Biskupa Jana. Středně velká společnost se skvěle vejde do některé z menších jídelen vyhlášené zámecké restaurace Honoria. Nabízí se také malé soukromé prostory pro oslavy v komorním a rodinném duchu, například Pánský salónek, Růžový salónek nebo knihovna s krbem.

Pro velkolepé letní oslavy se hodí také vkusné zámecké nádvoří nebo zelený areál anglického zámeckého parku. Největší výhodou ale nejsou ani tak samotné prostory, jako velmi přátelský a snaživý personál, který s radostí splní všechny vaše představy a sny.

Dokonalé jídlo a vkusné wellness

Potěší vás jistě i samotná zámecká restaurace, kde vzniká menu z lokálních surovin v týmu skvělých kuchařů pod vedením šéfkuchaře Michala Zapalače. A pokud se neztotožníte s ničím z aktuální nabídky, na vaši oslavu vám připraví menu přesně podle vašich představ.

Chcete-li uspořádat opravdu nezapomenutelnou narozeninovou oslavu pro sebe či své blízké, proměňte ji ve dvoudenní slavnost a společně s hosty využijte ubytování na zámku v apartmánech a pokojích připomínajících prostorné zámecké komnaty.

Druhý den se po společné snídani můžete vydat na dlouhou procházku do parku, navštívit některou památku UNESCO v okolí nebo strávit příjemný čas odpočinku v zámeckém wellness a spa by L’Occitane. Mimochodem právě tady byly jako první v Česku otevřeny lázně pod hlavičkou této úžasné francouzské přírodní kosmetiky.

Publikováno: 04. 05. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Dita Válková