Cool móda

Tipy na peněženky pro speciální příležitosti: meeting, sport i divadlo

Potřebujete-li udělat dojem na obchodní schůzce a přesvědčit vašeho potenciálního partnera o vaší solventnosti, bude se vám hodit spona na peníze. Až si půjdete zaběhat, je zase namísto kvalitní kožené šrajtofle s 16 kapsami vhodné upřednostnit odlehčenou a výrazně menší sportovní peněženku, ideálně vybavenou poutkem. Různé příležitosti si hold žádají speciální prkenice!

Spony na peníze pro businessmany

Platíte vesměs kartou, a když už musíte nějaké zboží nebo službu uhradit hotově, nemáte problém se zaokrouhlením sumy minimálně na celé stokoruny? Pak by ve vašem šuplíku s peněženkami neměla chybět spona na peníze, vyrobená třeba z mixu pravé a umělé kůže. Vhodné rozměry jsou cca 6 x 2,5 x 1,5 cm.

Sponu zakoupíte na: https://www.penezenky-ahal.cz/459-kovova-spona-na-penize.html

Klip na bankovky je vysoce praktický a hodí se i pro návštěvu plesu, divadla nebo večírku s přísným dress codem, kde není žádoucí, aby pečlivě sladěný outfit narušovala kapsa vyboulená vinou peněženky přeplněné mincemi, bankovkami, kartami, paragony a nejrůznějšími papírky.

Dolarovka pojme vše důležité

Hojně využívanou alternativou ke sponám na peníze jsou pro obdobné účely tzv. dolarovky. Jde o malé peněženky složené ze dvou částí, z nichž jedné je spona, a v druhé naleznete prostor pro uložení několika karet (OP, kartičku pojištěnce, platební kartu,…).

Doporučit lze například tuto černou koženou dolarovku s 5 kapsami na karty, 1 průhlednou kapsou a 1 sponou. Rozměry činí příjemných 11,5 x 9 x 1 cm.

Dolarovku zakoupíte na: https://www.penezenky-ahal.cz/226-kozena-dolarovka-panska.html

Sportovní peněženky pro aktivně strávený čas

Až si půjdete zaběhat, vydáte se s kamarády na fotbálek nebo vyrazíte s dětmi na cyklovýlet, kvalitní koženou peněženku pro každodenní nošení nechte doma. Pro tyto účely s sebou nepotřebujete tahat nejrůznější zákaznické kartičky, účtenky a jiné dokumenty, ale bohatě vám postačí kartička pojištěnce, OP, platební karta a nějaká ta koruna.

Hodit by se mohla např. tato sportovní peněženka v líbivě modrém provedení s praktickou karabinou, mincovníkem na suchý zip a celkem 8 kapsami, které pojmou vše důležité.

Sportovní peněženku zakoupíte na: https://www.penezenky-ahal.cz/444-modra-sportovni-penezenka.html

Reklama

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Používáme prvotřídní materiály a dbáme na perfektní střih.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Přírodní produkty Phyteneo

Účinná pomoc při zdravotních obtížích? Vyzkoušejte přípravky Phyteneo

Penzion Na náměstí

Dovolená na Slovácku? Jedině v Penzionu Na náměstí v Buchlovicích.