Cool móda

Tipy na peněženky pro speciální příležitosti: meeting, sport i divadlo

Potřebujete-li udělat dojem na obchodní schůzce a přesvědčit vašeho potenciálního partnera o vaší solventnosti, bude se vám hodit spona na peníze. Až si půjdete zaběhat, je zase namísto kvalitní kožené šrajtofle s 16 kapsami vhodné upřednostnit odlehčenou a výrazně menší sportovní peněženku, ideálně vybavenou poutkem. Různé příležitosti si hold žádají speciální prkenice!

Spony na peníze pro businessmany

Platíte vesměs kartou, a když už musíte nějaké zboží nebo službu uhradit hotově, nemáte problém se zaokrouhlením sumy minimálně na celé stokoruny? Pak by ve vašem šuplíku s peněženkami neměla chybět spona na peníze, vyrobená třeba z mixu pravé a umělé kůže. Vhodné rozměry jsou cca 6 x 2,5 x 1,5 cm.

Sponu zakoupíte na: https://www.penezenky-ahal.cz/459-kovova-spona-na-penize.html

Klip na bankovky je vysoce praktický a hodí se i pro návštěvu plesu, divadla nebo večírku s přísným dress codem, kde není žádoucí, aby pečlivě sladěný outfit narušovala kapsa vyboulená vinou peněženky přeplněné mincemi, bankovkami, kartami, paragony a nejrůznějšími papírky.

Dolarovka pojme vše důležité

Hojně využívanou alternativou ke sponám na peníze jsou pro obdobné účely tzv. dolarovky. Jde o malé peněženky složené ze dvou částí, z nichž jedné je spona, a v druhé naleznete prostor pro uložení několika karet (OP, kartičku pojištěnce, platební kartu,…).

Doporučit lze například tuto černou koženou dolarovku s 5 kapsami na karty, 1 průhlednou kapsou a 1 sponou. Rozměry činí příjemných 11,5 x 9 x 1 cm.

Dolarovku zakoupíte na: https://www.penezenky-ahal.cz/226-kozena-dolarovka-panska.html

Sportovní peněženky pro aktivně strávený čas

Až si půjdete zaběhat, vydáte se s kamarády na fotbálek nebo vyrazíte s dětmi na cyklovýlet, kvalitní koženou peněženku pro každodenní nošení nechte doma. Pro tyto účely s sebou nepotřebujete tahat nejrůznější zákaznické kartičky, účtenky a jiné dokumenty, ale bohatě vám postačí kartička pojištěnce, OP, platební karta a nějaká ta koruna.

Hodit by se mohla např. tato sportovní peněženka v líbivě modrém provedení s praktickou karabinou, mincovníkem na suchý zip a celkem 8 kapsami, které pojmou vše důležité.

Sportovní peněženku zakoupíte na: https://www.penezenky-ahal.cz/444-modra-sportovni-penezenka.html

Hledáte s partou odpočinek?

Ideální pěknou chatu k pronájmu v přírodě? Krásné chaty k pronájmu naleznete na stránkách ubytování Šumava. Můžete si vybrat chatu na samotě, na horách, u vody nebo na okraji lesa. Pokud preferujete komfort, dopřejte si chaty které jsou vybaveny saunou, bazénem i vířivkou. Po takové parádní dovolené se budete dlouho cítit odpočinutý a plný elánu.

Sponzoři