Široké spektrum tvořivosti

VICTORIA AG-Art, s.r.o. poskytuje sportovní ceny, pamětní medaile a vyznamenání té nejvyšší kvality. Tyto trofeje jsou nejčastěji udělovány manažerům, sportovcům, vojákům, hasičům, policistům aj. za jejich mimořádné činy. Jedná se o předního výrobce unikátních sportovních pohárů, které si našly uplatnění i na významných celostátních soutěžích. Zárukou spokojenosti zákazníka je dlouholetá tradice společnosti. Tato firma byla založena již před dvaceti lety, a proto dnes disponuje svými bohatými zkušenostmi.

Jmenovitá zodpovědnost

Tato společnost nabízí originální jmenovky, které mají díky svému kvalitnímu provedení pro oči lákavou podobu. Na internetových stránkách firmy se nachází široká nabídka různých stylů. U jednotlivých výrobků naleznete, jaké barvy a tvary materiálu jsou k dispozici. Nápadité jmenovky vyrábí firma v hliníkovém, plastovém a eloxovém designu, přičemž některé z nich se upevňují špendlíkem či magnetem.

Potěšení z kovu

Standardní plakety a mince mohou sloužit jako vyjádření vděku, cti a loajality. Jedná se o významné prvky, které jsou nejčastěji využívány k oslavování významných výročí či jako poděkování úspěšným obchodním partnerům. Pro zajištění stylového provedení je možné dodání produktu v čiré kapsli nebo sametové krabičce s lůžkem. Pamětní plakety i mince lze zakoupit v již navrženém designu či dle vlastního návrhu.

Nezapomenutelné památky

V e-shopu se nachází i široký výběr pamětních mincí. Ty jsou pro docílení maximálního efektu vyráběny s různou povrchovou patinou, díky které mají originální a netradiční podobu. Produkty mají dostupné například ve stříbrném, bronzovém či zlatém stylu, a proto si z bohaté nabídky kovových povrchů zaručeně vybere každý. Různobarevné patiny dodávají medailím a mincím důstojný vzhled. Mimořádné okamžiky budou díky unikátnímu designu těchto předmětů řádně umocněny.

Publikováno: 21. 12. 2016

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Kolářová