Sháníte moderní kočárek za dobrou cenu? Víme, kde ho najdete!

Jedním z úkolů, se kterým se musí nastávající maminka poprat, je výběr kočárku. Mohlo by se zdát, že jde o veskrze příjemnou záležitost, ale s ohledem na neskutečně pestrou nabídku modelů, se může nákup protáhnout a zkomplikovat. Pokud se chystáte na pořízení kočárku i vy, máme pro vás perfektní tip. Preferujete-li ideální poměr ceny a kvality, zamiřte do známého internetového obchodu AAAkočárky.cz, který provozuje společnost AAA Kočárky. Prodejce nabízí moderní kočárky od několika desítek výrobců, a to hluboké, sportovní i kombinované kočárky, golfové hole i speciální modely pro dvojčata. Mezi výrobci jsou zastoupeny pouze prověřené značky. Jednotlivé kočárky se liší designem, funkcionalitou a samozřejmě i cenou – vybere si opravdu každý.

Kočárky Camarelo

Rozhodně nepřehlédněte ani kočárky od méně známých výrobců. V hledáčku naší redakce ulpěly zejména kočárky Camarelo s velmi lehkou konstrukcí, prostornou hlubokou vanou a sportovní nástavbou. Polský výrobce dbá na dodržování evropskýcho norem a bedlivě sleduje designové trendy. Výsledek stojí za to – cenově dostupné a kvalitně zpracované kočárky, které na ulici nikdo nepřehlédne.

Kočárky Firkon

V Polsku se vyrábí také kočárky Firkon, na které nedají dopustit ani starší ročníky. Rodinná firma je na trhu téměř 30 let a moc dobře ví, jak dělat kvalitní kočárky. Zájemci si mohou vybrat z několika variant podvozků a množství barevných nástaveb.

Kočárky Patron

Třetím tipem jsou kočárky Patron, které dokazují, že i Češi umí vyrábět špičkové kočárky. Přední česká značka představila první kolekci v roce 2000 a dnes směle konkuruje i větším zahraničním firmám. Výběr kočárku je otázkou vkusu a individuálních požadavků. Nebudete-li si vědět rady, nebojte se na cokoliv zeptat zákaznické podpory. Anebo se rovnou zastavte v kamenné prodejně v Praze.

Publikováno: 27. 04. 2016

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Kolářová