Poznejte blahodárné účinky masáží a nechte se hýčkat přímo u vás doma!

Udělejte si čas pro sebe a dopřejte svému tělu příjemnou masáž. Nechte, aby vás hýčkal zkušený masér a nalaďte se na tu správnou vlnu. Prozradíme vám, které typy masáží musíte vyzkoušet!

1. Švédská klasická masáž

Pokud jste nikdy žádnou masáž neabsolvovali, možná byste měli začít u „zlaté klasiky“ v podobě švédské masáže, která je v evropských zemích nejpoužívanější. Cílem technik je odstranění svalového napětí a únavy pomocí středního tlaku. Vskutku velmi příjemná záležitost!

2. Hawaiská masáž

Pro uvolnění těla i mysli je jako stvořená Hawaiská masáž, která probíhá rytmickými pohyby. Ty evokují pocit mořských vln a pohybů vody. Masér využívá paže, dlaně a předloktí, čímž odbourává energetické bloky v těle a napomáhá k harmonizaci organismu. Hawaiskou masáž je vhodné kombinovat s masáží horkými kameny.

3. Masáž horkými kameny

Promasírování horkými kameny (45 – 55°C) vede k odstranění přebytečného napětí a pomáhá k obnovení energetických zásob. Masér nahřívá kameny ve vodní lízni a postupně je pokládá na tělo masírované osoby.

4. Křišťálová masáž

Křišťálovou masáž si cení především ženy. Tato luxusní procedura snoubí působení léčivých vibrací vzácných kamenů a relaxačních technik. Masíruje se obličej a dekolt, ale masáž vede k regeneraci a harmonizaci celého těla. Nejlepší jsme si nechali na závěr – pokud nemáte čas na dojíždění do wellness centra, můžete si objednat masáže do domu! Firma FyzioDomu zajišťuje široké spektrum masáží přímo u klientů, a to v rámci Prahy a přilehlého okolí. Kvalifikovaní fyzioterapeuti vám po stanovení anamnézy doporučí vhodnou kombinaci technik. Pokud si objednáte balíček s několika hodinami masáží, můžete je přerozdělit mezi jednotlivé členy rodiny. Jedinou podmínkou je, aby masáže probíhaly vždy na jednom a tom samém místě. O službách FyzioDomu se dočtete na www.fyziodomu.cz.

Publikováno: 13. 04. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Ivana Kolářová