Podnikání

Poštovní a stěhovací krabice na zakázku

Papírové krabice jsou všestranným pomocníkem mnohých z nás. I když si to lidé často neuvědomují, využíváme těchto úložných a přepravních doplňků v průběhu každého dne. Ať už nesete balík na poštu nebo uskladňujete nepotřebné věci na půdě. Vždy v těchto procesech hraje zásadní roli krabice.

Aby plnohodnotně a dlouhodobě plnila svoji funkci, je zapotřebí pořizovat pouze kvalitní krabice na stěhování a úložné krabice, jejichž součástí budou například praktické otvory po stranách a celková pevnost.

Specialista na lepenkové krabice

Profesionálním odborníkem v této oblasti je bezpochyby společnost South Bohemia Star s.r.o. pyšnící se špičkovými výrobními linkami. S pomocí nich lze produkovat sortiment nejrůznější velikosti a zaměření.

  • Lepenkové krabice a boxy
  • Zásilkové a poštovní obaly
  • Ochrany hran a povrchů

Využít lze nejenom třívrstvé lepenky, ale také té pětivrstvé, u níž je dosaženo vyšší pevnosti. Ať už si objednáte klopové krabice, tvarové krabice, papírové obaly na knihy nebo proložky, vždy se setkáte s precizním vyhotovením šitým přímo na míru zákazníka.

Individuální výroba krabic

Nahlédnout samozřejmě lze do širokého produktového portfolia firmy, kde jsou poštovní krabice a mnohé jiné. Výjimkou však není ani výroba dle konkrétních požadavků klienta. Realizovány jsou malé i střední zakázky v definovaném znění, co se týče rozměrů, kvality, počtu, apod.

Máte-li speciální přání na produkci lepenkových krabic, stane se vaším spolehlivým partnerem společnost South Bohemia Star s.r.o. Profesionalita, odborné poradenství a plnohodnotná specializace na tento obor.

Nakupujte lepenkové krabice, krabice na stěhování a poštovní krabice na těch správných místech. Z pestré nabídky doprovázené vynikajícími pořizovacími náklady si dokáže vybrat naprosto každý.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Je pravda, že kvalitní krabice jsou ke stěhování opravdu důležité. Sama jsem se o tom přesvědčila osobně! A nedám dopustit na krabice od stěhovací firmy, která vám se stěhováním pomůže i krabice dodá zdarma. Opravdu super.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.