Podnikání

Poštovní a stěhovací krabice na zakázku

Papírové krabice jsou všestranným pomocníkem mnohých z nás. I když si to lidé často neuvědomují, využíváme těchto úložných a přepravních doplňků v průběhu každého dne. Ať už nesete balík na poštu nebo uskladňujete nepotřebné věci na půdě. Vždy v těchto procesech hraje zásadní roli krabice.

Aby plnohodnotně a dlouhodobě plnila svoji funkci, je zapotřebí pořizovat pouze kvalitní krabice na stěhování a úložné krabice, jejichž součástí budou například praktické otvory po stranách a celková pevnost.

Specialista na lepenkové krabice

Profesionálním odborníkem v této oblasti je bezpochyby společnost South Bohemia Star s.r.o. pyšnící se špičkovými výrobními linkami. S pomocí nich lze produkovat sortiment nejrůznější velikosti a zaměření.

  • Lepenkové krabice a boxy
  • Zásilkové a poštovní obaly
  • Ochrany hran a povrchů

Využít lze nejenom třívrstvé lepenky, ale také té pětivrstvé, u níž je dosaženo vyšší pevnosti. Ať už si objednáte klopové krabice, tvarové krabice, papírové obaly na knihy nebo proložky, vždy se setkáte s precizním vyhotovením šitým přímo na míru zákazníka.

Individuální výroba krabic

Nahlédnout samozřejmě lze do širokého produktového portfolia firmy, kde jsou poštovní krabice a mnohé jiné. Výjimkou však není ani výroba dle konkrétních požadavků klienta. Realizovány jsou malé i střední zakázky v definovaném znění, co se týče rozměrů, kvality, počtu, apod.

Máte-li speciální přání na produkci lepenkových krabic, stane se vaším spolehlivým partnerem společnost South Bohemia Star s.r.o. Profesionalita, odborné poradenství a plnohodnotná specializace na tento obor.

Nakupujte lepenkové krabice, krabice na stěhování a poštovní krabice na těch správných místech. Z pestré nabídky doprovázené vynikajícími pořizovacími náklady si dokáže vybrat naprosto každý.

1 Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Je pravda, že kvalitní krabice jsou ke stěhování opravdu důležité. Sama jsem se o tom přesvědčila osobně! A nedám dopustit na krabice od stěhovací firmy, která vám se stěhováním pomůže i krabice dodá zdarma. Opravdu super.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.