Pokud myslíte na věci dopředu, ušetříte si čas i peníze

Léto se teprve rozjíždí a většina z nás myslí převážně jen na letní dovolenou. Řešíme drobnosti ohledně oblečení, kosmetiky, nebo stravy pokud ji nemáme zabezpečenou. Poslední přípravy se soustřeďují na nastudování trasy, pokud cestujete na vlastní pěst a jiných detailů, které jsou pro nás v tomto období velmi důležité.

Řešit nutnosti na poslední chvíli není vždy dobré. Někdy se sice vyplatí počkat na lepší cenu, jako je to například s last minute, avšak v běžném životě mohou nastat velké komplikace. Proto je na místě myslet už dnes na Vaše auto a především na jeho obutí. Nemám na mysli přípravy před cestou k moři, ty by již měly být za Vámi. Mám na mysli spíše vzdálenější budoucnost, aby Vás ani tuto zimu nepřekvapil sníh a mráz, jako klasicky každoročně našie silničáře. Je jisté, že mráz, sníh, a tedy i náledí se dostaví, ať už dříve nebo později, ale s jistotou. Proto se zkuste už teď poohlédnout po zimních pneumatikách na novou sezónu. Je všeobecně známo, že i přes předsezónní výprodej, jsou ceny mimo sezónu mnohem výhodnější. Využijte tuto skutečnost a ušetřete ve svém rozpočtu nějakou tu korunu.

I když je převážně sucho, máte možnost vybrat i vhodné offroad pneumatiky, pro Vašeho čtyřkolového společníka. Nezaskočí Vás ani déšť či bláto.

Ať už jezdíte výhradně po silničních komunikacích nebo občas chcete zašít adrenalin na svém 4 x 4, vždy je třeba mít vhodné obutí. Starší pneumatiky nemají dostatečně vyhovující vlastnosti, a mohou tak představovat riziko. Pro široký výběr nových pneu klikněte zde.

Publikováno: 28. 06. 2013

Kategorie: Auto-moto

Autor: Ivana Kolářová