Podzimní boty 2012

Léto se s námi za chvíli začne loučit, a proto by jste měli začít myslet na podzimní boty. A jaký módní diktát bude velet podzimním botám roku 2012? Na teplejší část podzimu užijete lodičky, baleríny, mokasíny, tenisky a až začne přituhovat připravte si kozačky.

(Ne)poslušné tenisky

Tenisky byly hitem již na jaře, takže bude stačit vytáhnout Vaší jarní výbavu. Jestliže do botníku nemáte pro co sáhnout, vyražte na nákup tenisek od značek Adidas, Nike neb Reebok. Tyto značky jsou jakousi klasikou a nějaký ten páreček by jste od nich měli mít. Jestli chcete pokračovat v hitu letošního roku, kterým je rozmanitost a pestrost barev, obujte si Conversky. Nejznámější jsou Conversky v plátěném provedení, které s oblibou nosí teenageři, ale jsou tu i kožené kousky pro starší ročníky. Ty s Vámi přečkají i chladnější měsíce. Dáváte přednost klasickým keckám? Pak bude správnou volbou značka Keds. Paleta barev je skutečně obrovská. Tato značka se vyznačuje barevným předělem v přední části boty a bílými tkaničkami. Jestli chcete dát všem na odiv svou hravost a rozvernost, kupte si boty s puntíky nebo srdíčky od značky Keds.

Baleríny a mokasíny

Pokud dáváte přednost botám na podpatku, můžete být klidní. I tento podzim budete mít v čem chodit a ještě budete "in". Baleríny a mokasíny patří do letošní kolekce podzimních bot. Kdo tvrdí, že mokasíny jsou jen pro ženy ve středním věku, nemá pravdu, alespoň pro podzimní sezónu. Mokasíny se vyhrabali z příliš sofistikovaného a přestárlého stylu a nyní si je můžete koupit v povedeném a mladistvém provedení.  Pod svá křídla si je vzali značky Deichmann, Baťa, Fly London aj.

Kozačky

Kozačky na podpatku budete proklínat na náledí, ale pro většinu žen jsou nepostradatelné. Na letošní podzim si kupte kozačky lemované kožešinou, se šněrováním, s přezkami nebo výšivkami. Ideální výška je do půli stehen, těsně pod kolena nebo po kotníky. Takže neříkejte, že si nemůžete vybrat. Velice stylově budou vypadat kozačky, které si zachovají svojí přirozenost díky použitým materiálům (kůže nebo její imitace).

Holínky

Podzim neklade žádné meze variacím ani barvám a tak i letos si můžete nazout holínky s puntíky, pruhy, kytičkami. Tyto vzory jsou typické pro značku Burberry.  

Publikováno: 21. 08. 2012

Kategorie: Obuv

Autor: Isména Čadová