Osobní rozvoj a koučink v Therapy Center: Pouze pro ženy a dívky!

V zahraničí má psychoterapie a koučink mnohem hlubší kořeny. Na druhou stranu se zdá, že i Češi chovají k těmto léčebným metodám kladný vztah. V poslední době vzrůstá zájem o služby kvalifikovaných terapeutů zejména ze strany žen. Pokud vás trápí nízké sebevědomí, ráda byste našla vnitřní rovnováhu nebo se jen rozvíjela po té správné stránce, můžete se kdykoliv zastavit v Therapy Center – první české společnosti, která se specializuje na osobní rozvoj žen a dívek. Psychoterapie v Praze je vhodná pro ženy a dívky ve věku od rané adolescence.

Co je cílem psychoterapie a jak sezení s konzultantkami probíhá?

Therapy Center nabízí příjemné zázemí a profesionální přístup kvalifikovaných konzultantek, které mají vzdělání v oborech psychoterapie, psychologických konzultací a koučování. V rámci koučovacího rozhovoru používají prvky z psychoterapie doplněné o techniky z různých terapeutických oborů (např. noverbální komunikace, rodinné konstalace, Gestalt přístup, bodyterapie apod.). Konzultantky mají akreditaci v oboru psychologie, koučování nebo psychoterapie i nadále se vzdělávají. Jejich cílem je všestranný osobní rozvoj klientek. K hlavním pilířům setkání patří nastolení vnitřní rovnováhy, cílený osobní rozvoj a růst, získání zdravého sebevědomí a umění sebeprosazení. Posílení těchto oblastí jsou klíčem k celkovému zlepšení života.

Psychoterapie pro dívky

Do Therapy Center nedochází jen dospělé ženy, ale také mladé dívky ve věku od 10 let. I ony se účastní konzultací a konzultantky jim pomáhají v osobním rozvoji – například se snadnějším navazováním vztahů. Na konzultace dochází také dívky s přílišným strachem z autorit a často i klientky, které se staly terčem šikany. Konzultantky zároveň pomáhají rodičům nadaných dětí – chcete-li svého potomka rozvíjet, ale nevíte jakým směrem, pak jsou konzultace v pražském Therapy Center vhodné i pro vás, respektive pro vaši dceru. Chcete-li se o službách Therapy Center dozvědět více, zamiřte na www.terapie-zeny-divky.cz.

Publikováno: 27. 05. 2016

Kategorie: Ženská duše

Autor: Ivana Kolářová