Zaručené tipy na vánoční výzdobu

Máte rádi vánoce, ale nikoliv ten zmatek kolem? Chcete-li se předvánočnímu shonu alespoň trochu vyhnout, vykonejte některé činnosti v předstihu. Pečení cukroví a generální úklid sice neuspěcháte, ale vánoční osvětlení můžete nakoupit již nyní. Ušetříte nějakou tu korunu a navíc předejdete riziku, že neseženete požadované dekorace. Těsně před svátky jsou regály v kamenných obchodech prázdné a e-shopáři nestíhají. Pokud se v současném sortimentu vánočních světýlek neorientujete, nepřestávejte číst. Prozradíme vám skvělé tipy na vánoční výzdobu!

Vánoční výzdoba bytu i zahrady

Jedině vhodně zvolené dekorace vytvoří tu nefalšovanou vánoční atmosféru. Dokážete si snad představit stromek bez krásného světélkujícího řetězu? Tím ovšem sortiment teprve začíná. V posledních letech je velká poptávka po venkovním vánočním osvětlení. Mít na zahradě ozdobené stromky a na fasádě blikající rampouchy, déšť nebo závěsy rozhodně není k zahození. Dejte si však pozor při výběru a pořiďte si vánoční osvětlení s odpovídající třídou krytí (IP 44).

Vánoční výzdoba - inspirace pro rok 2016

V interiéru dominují LED hadice, kabely, řetězy a samostatné prvky v podobě hvězd, sněhových vloček, stromečků, girlandů a dalších motivů. Podívejte se, jak vypadá vánoční výzdoba inspirace pro rok 2016 a vyberte si dekorace, které jsou vašemu vkusu nejbližší. Jisté je, že trendy přejí LED osvětlení. Oproti klasickým žárovičkám je výrazně úspornější, odolnější a hezčí na pohled. Moderní vánoční výzdoba bytu sice stojí o něco více, ale investice rozhodně nebudete litovat. Na závěr jedno praktické doporučení. Chcete-li, aby vám vánoční osvětlení dělalo radost i za několik let, vydejte se na nákup k prodejci, který garantuje kvalitní zboží. Široké spektrum dekorací najdete například na t-zbozi.cz.

Publikováno: 08. 09. 2016 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ivana Kolářová