Dekorativní kosmetika

Oriflame

Zamilovali jste si výrobky od kosmetické společnosti Oriflame? Přestavíme vám zajímavé prvky z oblasti dekorativní kosmetiky, které nás zaujaly.

Líčení je denním chlebem většiny žen, tudíž se není čemu divit, že nám kosmetické firmy pravidelně prezentují inovující novinky v péči o pěstěný vzhled našeho  já. Důležité je také důkladné odlíčení a odstranění nečistot či zbytků líčidel. V našem článku zabrousíme pod pokličku ryze dekorativní kosmetiky, která se řadí mezi jednu z nejoblíbenějších oblastí pěstěného vzhledu.

Podkladový krém Ever Lasting patří mezi velmi oblíbený a vysoce kvalitní produkt. Příznivé ohlasy uživatelek potvrzují  výborné výsledky, které jistě ocení každá žena, jež touží po dokonalé pleti. Silikonová složka zaručuje jemný povrch pleti na dotek. Na výběr máte z 6 odstínů. Cena: 269 Kč.

Prodlužující řasenka Supreme Giordani Gold  díky revolučnímu kartáčku dokáže dodat řasám báječný vzhled. Již při prvním tahu řasenkou rozpoznáte rozdíl. Vaše řasy budou zvýrazněny a atraktivně natočeny směrem nahoru. Cena: aktuálně 189 Kč.

Rtěnka Hollywood Oriflame Beauty je nepostradatelným pomocníkem při kompletním líčení obličeje. Bezchybné krytí na rtech vydrží překvapivých 6 hodin. Blahodárný olej ze semínek rostlin účelně vyživuje jemnou pokožku rtů. Vaše rty budou neustále přitahovat pozornost. Cena: 229 Kč.

Pečujte o vaši pleť a mnohými způsoby a zasaďte se o bezkonkurenční výsledky. Vámi investovaná péče brzy přinese potěšující výsledky.

Se sortimentem přírodních výrobků se můžete seznámit v aktuálním katalogu na oficiálních stránkách společnosti. Zamilujte si zdravotně nezávadnou kosmetiku pro vaše zdraví.