Sport

Modulární batoh s páteřákem: Splněný sen každého cyklomaniaka

Zima konečně ukončila nadvládu, jaro se dostavilo jen na skok a co nevidět nám na dveře zaklepe léto. V každém případě je v plném proudu letošní cyklosezóna a s ní spousta skvělých zážitků na sedle i mimo něj. Pokud patříte k milovníkům outdoorových aktivit, pravděpodobně již máte rutinní údržbu kola za sebou a usilovně přemýšlíte nad tím, kam vyrazit za dobrodružstvím. Ale ještě než šlápnete do pedálů – zamyslete se nad svým stávajícím batohem. Opravdu vám vyhovuje, nebo vám naopak hází klacky pod nohy, protože je jednou příliš malý a podruhé moc velký? V případě modulárního batohu na kolo nic podobného nehrozí!

Poskládejte si sportovní batoh podle potřeby

Pokud s sebou vždy vozíte stejné věci, vystačíte si s obyčejným batohem. Jenomže někdy potřebujete přibalit i něco navíc a menší objem vás může zbytečně limitovat. Anebo naopak dostanete chuť vyrazit „nalehko“ – a ne se tahat s poloprázdnou „krosnou“… Nedělejte si s tím starosti a pořiďte si modulární sportovní batoh PRISM. Francouzský výrobce vytvořil flexibilní a velmi stylové řešení, které ihned přijme za své každý outdoorový nadšenec. Na počátku byla myšlenka – ať si uživatelé sestaví batoh, jaký právě potřebují. Na vývoji se podíleli profesionálové i nadšenci z řad bajkerů, lyžařů a snowboardistů.

Koncept modulárních batohů PRISM je jednoduchý: základ tvoří platforma – zádový díl s lehkým ohebným chráničem zad. Na něj se pomocí zipu připevňují batohové díly s různým objemem (10 l, 18 l a 25 l). Uživatel si k batohu může připevnit držák helmy, dovnitř pak umístit až třílitrový hydrovak. Výměna dílu je otázkou několika vteřin.

Kde modulární batohy PRISM seženete?

Sportovní batoh PRISM, který nejenže skvěle vypadá, ale také vám zajistí ochranu páteře, najdete v e-shopu tvůrců českých singltreků na eshop.singltrek.cz.