Ložnice

Nepodceňujte výběr povlečení, změní ložnici k nepoznání!

Pustili jste se do zařizování ložnice, ale stále máte pocit, že interiéru něco chybí? Porozhlédněte se po místnosti ještě jednou a zaměřte se na její dominantu – postel. Nechybí na ní pěkné povlečení? Protože právě do dokáže hotové divy!

Vhodně zvolené povlečení nejenže skvěle vypadá – zároveň se vám díky němu bude mnohem lépe usínat. Jenomže po kterém materiálu a motivu sáhnout? Nabídka je velmi pestrá a není jednoduché se v ní zorientovat. Pokud se však inspirujete následujícími tipy, jistě nešlápnete vedle.

I v sortimentu povlečení panují trendy

Máte za to, že se trendy povlečení netýkají? Pak jste se spletli, neboť i v případě bytového textilu lze vysledovat, jak se do ní promítají současné výkřiky módy. Motivy a barevné kombinace, které byly ještě relativně nedávno synonymem pro moderní, jsou dnes spíše výletem do minulosti a v kurzu je něco úplně jiného.

Na druhou stranu je to právě retro, které aktuálně „frčí“. Konkrétně puntíky, proužky a florální vzory.

Děti naopak preferují moderní 3D motivy a pestrobarevné fotopotisky.

Zlatá klasika? Bavlna!

Naprosto zásadní otázka spočívá ve výběru materiálu. Měli byste zaexperimentovat, nebo se přiklonit k prověřené klasice? Pravdou je, že bavlněné povlečení vždy patřilo k nejprodávanějším variantám a nejinak je tomu i dnes. Charakterizují ji prodyšnost, nadprůměrná absorpce vlhkosti, ale také hebkost a snadná údržba.

Chcete-li si přeci jen vyzkoušet něco jiného, vyzkoušejte třeba levné ložní povlečení z krepu. Opět jde o 100% bavlnu, tentokrát ovšem v „pomačkaném“ provedení, které není zapotřebí žehlit.

Pro zimomřivé spáče je dobrou volbou mikroplyšové povlečení. Je velmi hebké na dotek a mimořádně hřejivé. Potěší i rychlé vysychání a fakt, že se nemusí žehlit.

Kde se po povlečení poohlédnout?

Bez ohledu na to, pro jaký motiv a materiál se nakonec rozhodnete, své nové ložní povlečení najdete u specializovaného prodejce RodinneBaleni.cz. V nabídce samozřejmě nechybí ani prodloužené povlečení 140×220!

V e-shopu nakoupíte z pohodlí domova bavlněné, krepové i mikroplyšové ložní povlečení levně a v dobré kvalitě, tak proč toho nevyužít?

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.