M&S Service: Specialista na výrobu ocelových konstrukcí

Najít zkušeného a spolehlivého partnera, který nabízí komplexní služby v oblasti výroby, dodávek a montáží ocelových konstrukcí, není snadné. Potrpíte-li si na vysoký standard spolupráce, obraťte se na českou firmu METALURGICAL & STEEL SERVICE. Máte-li zájem o halu, přístavbu, vestavek nebo jiný typ ocelové konstrukce, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Společnost METALURGICAL & STEEL SERVICE vyrábí, dodává a montuje ocelové konstrukce různého charakteru. Mimo to vyrábí jeřábové dráhy ve všech halách, a to i ve špatně dostupných prostorách. Kvalifikovaní pracovníci se postarají o montáž ocelových konstrukcí včetně nátěru. Svářečské práce provádí svářeči s úředními zkouškami. Nedílnou součástí výrobního programu jsou technologické konstrukce v podobě plošin, zábradlí, lávek, koncertních pódií apod.

Potřebujete přestěhovat nebo přesunou těžké stroje?

METALURGICAL & STEEL SERVICE zajišťuje také stěhování strojů – těžkých lisů, obráběcích center, ohraňováků a jiné techniky s hmotností do 50 000 kg. Profesionálové s letitými zkušenostmi přestěhují stroje a techniku na delší vzdálenosti nebo po hale. Disponují speciálními vozíky a poradí si i s těžko dostupnými místy. Před samotným stěhováním vždy důkladně prohlíží dané břemeno a detailně plánují trasu přesunu.

Potrubní rozvody a jejich montáž

Výrobou ocelových konstrukcí a stěhováním strojů portfolio služeb nekončí. Společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE nabízí montáž a dodávku průmyslových potrubních rozvodů a zařízení (ocel třídy 11, 12, 15). Jedná se o rozvody všech typů médií – vody, páry, vzduchu, olejů, technických plynů a kondenzátů. Technici se v případě zájmu postarají také o průběžnou údržbu potrubí a opravy havárií. Další informace o službách METALURGICAL & STEEL SERVICE najdete na www.masservice.cz.

Publikováno: 23. 04. 2016

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Kolářová