Nenechte si ujít nejlepší sportovní utkání. Víme, kde je sledovat online!

Sportovní fanoušci to mají v době internetu jednoduché jako nikdy předtím. Stačí správně položit dotaz vyhledávači a obratem se dozvíte výsledky, statistiky, sestavy a další informace, které by vás mohly zajímat. A co se týče sledování zápasů, obejdete se i bez televize. Prozradíme vám, kde všude najdete živé přenosy!

Jste někde v terénu? Přečtěte si aktuální komentáře

Nemáte přístup k rychlému internetu? Mimo domov a se smartphonem v ruce můžete sledovat dění na hřišti i s omezeným připojením. Některé servery (např. idnes.cz nebo sport.cz) nabízí uživatelům aktuální informace formou pravidelných komentářů. Přijdete sice o zážitek z živého přenosu, ale budete mít přehled o nejdůležitějších momentech.

Poslouchejte komentář v rádiu

Některá rádia zprostředkovávají komentované sportovní přenosy. Pokud vám nic nebrání v poslechu, vychutnáte si utkání alespoň touto formou. K nejoblíbenějším českým stanicím patří Radiožurnál Českého rozhlasu. Ovládáte-li angličtinu nebo jiný cizí jazyk, můžete si naladit zahraniční stanici.

Sledování sportovních přenosů online

Toužíte po plnohodnotném zážitku bez kompromisů? Máte-li po ruce dostatečně rychlé připojení, pusťte si některý z online televizních kanálů. Z těch českých je to jednoznačně ČT Sport (dříve ČT4). Ze zahraničních pak stojí za zmínku servery, na kterých se nachází odkazy na sportovní přenosy cizojazyčných televizí – Adthe.net a Firstrow.net. Česká televize spustila sportovní televizní stanici již v roce 2006 a prvním velkým projektem byly Zimní olympijské hry v Turíně. Sportovní kanál České televize ČT4 online najdete na www.spustit.cz. Portál umožňuje sledování i několika dalších ryze sportovních televizních stanic (Sky Poker, Sport5 – Archiv a placený Nova Sport).

Publikováno: 04. 11. 2016

Kategorie: Televize

Autor: Ivana Kolářová