Největší (mikro)party na světě

Novinka waterdrop® představuje revoluci v pití čaje. Mikrotea stačí vhodit do horké vody a váš čajový dýchánek může začít. Vychutnat si ho můžete hned ve 3 příchutích.

S mikrotea objevíte nový způsob pití horkých nápojů. Díky své malé velikosti je ideální na cesty, protože ho můžete mít stále po ruce. Vyhnete se čajovým sáčkům louhujícím se věčnost ve vašem nápoji, protože je nemáte kam vyhodit nebo jste na ně zapomněli. K přípravě vám navíc stačí voda s teplotou již od 60 stupňů a není potřeba žádné třepání ani míchání. Zpříjemněte si podzim se šálkem horkého nápoje, který připravíte během pár sekund. Stačí vhodit kostku a je to.

Udělej si horký čaj alias mikrotea. Nejlepší výtažky z ovoce a rostlin v jedné kostce. Stejně jako ostatní mikrodrinky do studené vody, je i mikrotea do horké vody připraven z nejlepších ovocných a rostlinných výtažků a bez cukru. Vyberte si mezi dávkou ovoce, povzbuzením nebo kořením života

Příchuť ORIENTAL SPICE obsahující orientální koření jako je zázvor, kurkuma a chilli vás dokonale zahřeje i v nejsychravějších dnech.

Kombinace bílého čaje, borůvky a lipového květu v příchuti WHITE BLOSSOM vás vnese do chutě extravagance. Cítit se vznešeněji nebylo nikdy snazší. Ideální pro milovníky bylinkových čajů. Lipový květ od pradávna patří k bylinkám zahánějícím nachlazení a v podzimních dnech ho určitě oceníte.

Už nikdy nebudete chtít pít klasický ovocný čaj! Objevte s novým Mikrotea FRUIT FUSION explozi chutí z ibišku, borůvky a šípku. Šípek je přímo nabitý vitamínem C a podpoří vaši imunitu. Krabička čaje s 12 kusy mikrotea je za cenu 211 Kč.

K nové kolekci patří také řada stylových doplňků, které váš čajový dýchánek zpříjemní. S novou konvičkou z vysoce kvalitního porcelánu a ladícími hrníčky s dvojitou stěnou, povýšíte váš další dýchánek na královskou úroveň. Ceremony set, kde všechny tyto produkty najdete společně se dvěma krabičkami po 12 kusech mikrotea, pořídíte za 1739 Kč.

Dokonalou teplotu vašeho nápoje zajistí dvouplášťová nerezová láhev o objemu 500 ml, která udrží nápoj teplý až 6 hodin. Těsnící víčko se postará, aby neunikla ani kapka nazmar. Láhve s funkcí termosky jsou k dostání v 6 atraktivních provedeních, takže si vybere opravdu každý! V setu společně se třemi příchutěmi mikrotea k dostání za cenu 1.299 Kč.

Mikrotea krabička v balení 12 ks - 211 Kč Ceremony set (konvice na čaj, sada hrnků na čaj, 2x12 ks krabička čaje) – 1739 Kč Explorer Set Steel - nerezová lahev + 3 x mikrotea ve všech 3 příchutí 1.299 Kč

Publikováno: 17. 11. 2020

Kategorie: Životní styl

Autor: Ivana Kolářová