Zdraví

Nebuďte líní a pečujte o svůj chrup!

V dnešní době mnoho lidí klade důraz na to, jak vypadá a působí na ostatní. A dělají dobře. Co si budeme povídat, čím lepší vzhled tím nás okolí lépe přijímá a otevírá se nám více dveři. Říkáte si, že se přeci dobře oblékáte, vlasy a nehty máte vždy upravené, tak už není co zdokonalovat? A co vaše ústa? Ne, neposílám vás do rukou plastického chirurga, nýbrž do rukou odborníků z dentální kliniky KVALIDENT na Praze 5. Jedná se o zubní kliniku pro děti i dospělé. Zapomeňte na hrůzu ze zubařského křesla a ze všech těch ošklivých vrčících přístrojů a představte si ten dokonalý úsměv, který budete mít, když doslova „zatnete zuby“ a vydržíte.

Využijte služby, které Vám nabízí dentální klinika Praha 5 a Váš chrup bude jako nový, aniž by jste museli investovat do zubní protézy. Jestli si říkáte, že s vaším roky zanedbávaným chrupem už nikdo nic nesvede a že se raději budete dokonce života usmívat jen s rukou před pusou, pak nevíte jaké (někdy až) zázraky dovede estetická stomatologie. Vždyť i leckteré hollywoodské hvězdy byly na začátku své kariéry se vzhledem svých zubů hluboko pod dokonalým hollywoodským standardem. A dnes?

Čím dál častěji přicházejí pacienti do zubní ordinace Praha se zánětlivým onemocněním tkání kolem zubů, které se projevuje krvácením dásní, zápachem z úst a končí hnisáním, kvantitativním úbytkem kosti a vypadáváním zubů. Obor, který se zabývá zdravím a léčením tkání obklopující zuby, se nazývá parodontologie.

A rozhodně nezapomínejte ani na péči o chrup vašich dětí! Pokud něco zanedbáte v jejich dětství, v jejich dospělosti vám za to poděkují, až budou trávit hodiny a hodiny času v zubních ordinacích při nápravě toho, co jste vy zanedbali. Dětský zubař musí vždy přistupovat k dětským pacientům (i jejich rodičům) tak, aby si získal jejich důvěru. Děti pak lépe spolupracují a třeba zjistí, že pravidelné čištění zoubků může být i zábava, díky které budou mít zdravé a krásné zoubky.