Posilování

Kruhový trénink pro ženy

Je vaším přáním zredukovat nadbytečné kilogramy a dostat se na váhu podle vašich představ? Současné pohybové aktivity nás neustále posouvají ku předu, což je více než příjemné zjištění. Dnes se již nevyplatí vymlouvat na nedostatek času a přemíru pracovních a jiných aktivit. Zapomeňte na vymýšlení si různých výmluv a rozhodněte se pro kruhový trénink pro ženy.

V dnešním článku si představíme, oč se vlastně a jedná a jak vše probíhá. Pusťte se s chutí do čtení a po té se rozhodněte udělat něco pro vaše zdraví a dobrou fyzickou kondici.

Domluvte se s kamarádkou a vyrazte do fitness centra a přihlaste se na speciální kruhový trénink, jež je vyvinut právě pro potřeby nás žen.

Kruhový trénink trvá překvapivých 30 minut, kde se postupně střídá několik cvičebních strojů a to vše po směru kruhu. Asi po 30 vteřinách se vystřídáte na jednotlivých zařízení. Výše uvedený program příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, nutí do činnosti svalovou hmotou, zpevňuje a tvaruje postavu a také urychluje látkovou výměnu (metabolismus).

Zajímavé informace

Tento posilovací program a dá se říci také hit pochází původně ze Spojených států amerických, který se postupem času rozšířil do celého světa. V průběhu půl hodiny vystřídáte asi 8 až 9 posilovacích strojů, které účelně zapojí do procesu posilování všechny svaly na vašem těle. Vše probíhá za asistence specializované trenérky nebo trenéra.

Lekce kruhové tréninku zahrnuje: zahřátí, trénink, posilování a také prvky aerobního cvičení a nakonec tedy protažení a celkové zklidnění těla.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.