Kolik stojí opravdu luxusní hodinky? Tipy na 2 skvělé kousky

Hodinky se i v dnešní době moderních technologií pyšní velké oblibě. Neslouží pouze jako praktický pomocník, ale v první řadě jako luxusní módní doplněk, který také poukazuje na postavení ve společnosti. Luxusní hodinky poznáte hned na první pohled - skvělý design, smysl pro detail a především cenovka, z níž se kdekomu protočí panenky. Cena luxusních módních doplňků může sahat až do řádu statisíců korun a některé kousky stojí ještě o řád výše. Několik tipů na opravdu přepychové kousky najdete v tomto článku.

Kolik luxusní hodinky stojí?

Vybrali jsme pro vás prvotřídní pánské hodinky od dvou renomovaných výrobců. Jejich cena se pohybuje od cca 60 až po více než 130 tisíc korun. Což znamená, že pokud plánujete někomu blízkému koupit tento velkolepý dárek třeba na Vánoce či narozeniny, budete muset sáhnou hluboko do kapsy.

Tag Heuer Carrera CV2A84.FC6394

Hodinky značky Tag Heuer typu Carrera jsou opravdový luxusní modní doplněk, který bude zdobit zápěstí svého majitele skutečně za všech okolností. Hodinky lze charakterizovat jako - dokonale přesnou ruční práci, charakteristickou skvělými detaily, a především luxusním materiálem. Na tomto konkrétním modelu převládají hlavně tmavé odstíny. Hnědý kožený pásek skvěle ladí s černým pouzdrem a stejně laděným ciferníkem. Co ještě můžete od těchto luxusních hodinek očekávat? Kontrastující detaily v ciferníku a mechanický pohon, který odměřuje přesný čas, udává také údaje datumovky, chronograph či jména dne. Přepychové hodinky můžete pořídit na hodinky-beny.cz již od 133 900 Kč.

Maurice Lacroix Les Classiques Tradition LC6067-PS101-310

Hodinky bychom mohli popsat jako elegantní, nadčasové a odpovídající vytříbenému vkusu. Hodinky značky Maurice Lacroix z modelové řady Les Classiques jsou unikátní a výjimečné především díky římským číslicím umístěných na černém kulatém ciferníku. Při pohledu na šestou hodinu můžete také vidět ukazatel data. Svou unikátnost tyto hodinky získaly také díky růžově zlacené lunetě. Jemná černá kůže zdobí pásek hodinek společně s lehkou texturou. Hodinky lze pořídit na hodinky-beny.cz za nižší částku než výše uvedený model – a to za 62 600 Kč. V eshopu hodinky-beny.cz najdete mnohem více luxusních kousků a samozřejmě nechybí ani luxusní dámské hodinky.

Publikováno: 20. 12. 2021

Kategorie: Dárky

Autor: Ivana Kolářová