Bydlení

Kam všude se dá umístit tapeta?

Když se řekne tapeta, představí si mnoho lidí svůj první byt nebo dům, a jeho stěny, které byly pokryty tapetou klasickou. Ta prošla celkem zajímavým vývojem jak s ohledem na materiály, tak i motivy. Proto se dnes do interiérů vrací, a to často ve velmi zajímavých, až unikátních podobách. Podívejte se na to, kam všude ji lze umístit.

Na stěnu

Začneme umístěním, které nelze označit jinak, než jako umístění klasické. Jde o využití tapety tak, že je umístěna na stěnu. Nemyslíme však historické varianty, ale ty moderní. Často jsou označované jako fototapety. Už to samo o sobě ukazuje na to, že je možné vybírat z celé řady originálních motivů, které navíc skvěle vypadají. Mezi další přednosti patří:

  • snadné nalepení,
  • vysoká kvalita,
  • příznivá cena.

A kam se tento typ tapety hodí? Třeba na stěnu do obývacího pokoje, stejně jako se může hodit do ložnice, nebo i do pokoje vašeho potomka. To vše jsou nejvyužívanější možnosti.

Na dveře

Ano, i toto je jedna z možností, kam se dá umístit samolepící tapeta. A proč top dělat? Důvod je celkem jednoduchý. Taková tapeta na dveře je jednoduchou cestou, jak se dají opět dokonale a zajímavě zkrášlit. Není nutné kupovat nové, ani není nutné pouštět se do složitých oprav. Stačí vybrat vhodný motiv, a na očištěné dveře tapetu nalepit. Výsledek bude jedním slovem dokonalý. Co zaujme, to je i široký výběr variant, hlavně pokud jde o dřevěné dekory.

Na lednici

Důvod, proč danou tapetu umísťovat právě na tento domácí spotřebič, je celkem jasný. Je to stejné, jako v případě dveří. Pokud vaše lednice nevypadá úplně dokonale, je možné tapetu využít k tomu, abyste zlepšili její vzhled. Nebo abyste úplně změnili její design. Co je dobré připomenout, to je fakt, že daná tapeta se obvykle nelepí, ale jde o magnetické provedení, které se jednoduše přiloží a bude držet tam, kde má.

Sponzoři

Potahy na křesla

Oživte jednoduše vaše staré křeslo pomocí potahu.

Investiční zlato

Nenechávejte své úspory jen tak ležet. Investujte je raději do zlata.

Přírodní produkty Phyteneo

Na běžné zdravotní problémy jsou tady přípravky značky Phyteneo.