Jak si přivydělat kurzovým sázením

Při sledování sportovního utkání jste si možná mnohokrát říkali: já jsem věděl že to tak dopadne! Možná jste dokonce pokoušeli štěstí a vsadili jste si na výsledek zápasu v sázkové kanceláři. Je také možné, že sázíte pravidelně – a pořád z vás není milionář. Jak je to možné? Je to tím, že bookmakeři sázkových kanceláří stanovují kurzy tak, abyste byli vždy v nevýhodě, ať již zápas dopadne jakkoli. Kurzy na zjevného vítěze jsou nastaveny tak nízko, že v případě výher nedokážete vydělat tolik, aby to pokrylo eventuální ztrátu při prohře. Jediným způsobem, jak uniknout tomuto osudu, je sázet pouze na takové zápasy, kde bookmaker evidentně neurčil favorita správně a přiřadil mu příliš vysoký kurz. Přikloníte tak pravděpodobnost na vaši stranu a sázení se vám konečně začne vyplácet.

Jak najít výhodné zápasy

Tyto výhodné zápasy ovšem není jednoduché najít. Budete potřebovat spoustu času a informací, abyste je byli schopní identifikovat, a přestože pak budete na sázení vydělávat, takový příjem rozhodně nebude pasivní. Řešením je kontaktovat sázkové poradenství, které analýzu kurzů provede za vás a poskytne vám seznam zápasů, na které se skutečně vyplatí vsadit. Jedním z takových poradenství je i sázkařský klub Sázej s Robem – recenze lidí, kteří jejich tipy vyzkoušeli, jsou vysloveně pozitivní. Chválí nejen skvělé tipy, ale také profesionalitu a férový přístup.

Dá se na sázení pravidelně vydělávat?

Pokud vše uděláte správně a získáte kvalitní tipy od sázkového proradce, může se ze sportovního sázení stát pravidelný pasivní příjem, kterým si můžete vylepšovat rodinný rozpočet. Sázkový poradce vám poskytne tipy na zápasy, kde by podle jeho fundované analýzy měl vyhrát outsider s vysokým kurzem. Pak už stačí jen vsadit a sledovat, jak se sportovní utkání vyvíjí ve váš prospěch.

Publikováno: 03. 12. 2021

Kategorie: Sport

Autor: Ivana Kolářová