Jak se přestěhovat bez zbytečných problémů?

Pro některé národy je stěhování nedílnou součástí života. V zámoří se lidé stěhují velmi často, ať už za prací, vzděláním nebo kvůli změny prostředí. Češi jsou v tomto směru mnohem konzervativnější. Stěhování se tak trochu bojíme, protože máme v paměti doby, kdy se jednalo o velmi náročnou akci. Stěhovací služby nebyly tak dostupné jako dnes a stěhováci neměli k dispozici efektivní nástroje a techniku. Dnes je situace úplně jiná a obrátíte-li se na profesionální firmu, nemáte se čeho bát.

Stěhování svépomocí je... namáhavé a drahé

Když na to přijde, můžete se přestěhovat i bez stěhovací firmy. Pokud se váš majetek vejde do kufru od kombíku či do dodávky, proč ne. Ale přestěhovat celý byt? To už je „trochu“ náročnější. Neobejdete se bez většího nákladního auta a několika silných přátel, kteří vám pomohou s těžkým nábytkem. Když sečtete částky za vypůjčení dodávky, pohonné hmoty (s menším autem pojedete více tras, což se na delší vzdálenost prodraží) a odměnu pomocníkům, pravděpodobně dojdete k závěru, že se vám to za vynaložené úsilí nestojí. Mimo to počítejte i s tím, že stěhováním strávíte spoustu času, se kterým byste mohli naložit lépe.

Proč si najmout profi stěhováky?

Profesionální a přitom levné stěhování nabízí také Pražské Stěhovací Služby. Ať už vám jde o přestěhování pár kusů nábytku nebo celé vily, spolehněte se na individuální přístup a pečlivost. Na Pražské Stěhovací Služby se můžete obrátit kdykoliv – stěhováci neznají víkendy ani svátky. Disponují moderními stěhovacími vozy a v případě potřeby vaše věci dočasně uskladní. Samozřejmostí je kvalitní pojištění pro případ, že by došlo k poškození vašeho majetku. Stěhování bytů je do 5. patra bez příplatku. Stěhovací služby zahrnují veškerý servis včetně montáže a demontáže zařízení, likvidace starého nábytku, zabalení i závěrečného úklidu. Další informace najdete na stehovani-pss.cz a levnestehovani.cz.

Publikováno: 14. 05. 2017

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Kolářová