Jak na to

Jak mít bíle zuby

Krásně zářivé a bílé zuby jsou jistě snem každé ženy a dívky. Kdo by nechtěl mít bílé zuby jako filmové hvězdy a celebrity. Krásně bílé zuby jsou prostě okouzlující a patří k přirozené součástí našeho vzhledu. Jak však sněhově bílých zubů docílit?

Obyčejná pasta na zuby vám příliš nepomůže. Běžná zubní pasta totiž nebělí, ale pouze navrací zubům přirozenou barvu zubu. Při pravidelném čistění zubů se pouze odírá zubní usazenina, nic více. Zoufat však nemusíme, je tedy jiné řešení.

Na trh se totiž dostal vynikající stomatologický bělící gel, který si běžně například na internetu můžete objednat a zakoupit. Jedná se o výrobek od společnosti White Pearl, které působí na vaše zuby tím, že odbarvuje pigmenty, které jsou usazené v zubní sklovině. Přípravek obsahuje vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup. White Pearl navíc ještě dezinfikuje ústní dutinu, takže zároveň působí preventivně proti parodontóze. Rovněž má protizánětlivé účinky.

Výrobku se přitom nemusíte bát, není zdraví škodlivý. Přípravek obsahuje pouze deset procent látky, která se jmenuje karbamid peroxit, což je jen nepatrné množství od toho, co se používá ve stomatologických ordinacích.

Jak při čištění zubů postupovat? Doma si vytvarujte pryžové aplikátory, které budou přesně kopírovat tvar vašich zubů. Na tyto pryžové aplikátory pak nanášejte bělící gel a nasaďte je na zuby. Po nasazení na zuby se nechá bělící gel působit zhruba půl hodiny. Tento způsob čistění opakujte dvakrát denně. Účinky přípravku se prokážou za týden až dva týdny.

O bezpečnost celého přípravku se nemusíte bát, byl totiž úspěšně testován na prestižních stomatologických klinikách a má světový certifikát, který zaručuje zdravotní nezávadnost celého výrobku.

Pokud chcete mít zářivě bílé zuby, tak vyzkoušejte osvědčený přípravek White Pearl.