Pražský masážní salon nabízí lingam masáž podle starých tradic

Klasické masáže lidé opěvují a chodí na ně rádi, na ty erotické se často dívají skrz prsty. Přitom nejde o žádný výmysl moderní doby, erotické masáže mají bohatou historii, protože už naši předkové věděli, že také dotyky na intimních partiích mají blahodárný vliv na tělo i duši. Lidé by v prvé řadě měli přestat zaměňovat erotické masáže se sexuálními službami. Pokud jde někdo na masáž, nemůže očekávat pohlavní styk. Bude-li něco takového po masérce požadovat, má smůlu a častokrát je kvůli tomuto masérka oprávněná masáž ihned ukončit.

Erotické masáže klasický sex překonávají

Začnete-li trochu studovat tematiku erotických masáží, brzy se dozvíte, že jde o nepopsatelný zážitek, který je v mnohých ohledech ještě lepší než klasický sex. Skutečně tomu tak je, aspoň když se vydáte do renomovaného salonu, jímž je například pražský Relax point 66 – viz https://relaxpoint66.cz/cs/. Dobré masážní salony totiž zaměstnávají nejen krásné masérky, ale i schopné. Takové ženy pak moc dobře vědí, jakým způsobem se vašich intimních partií dotýkat, abyste zažívali ty nejpříjemnější pocity a došli až na vrchol. Klidně několikrát.

Nebeské uvolnění pro každého alfa samce

Zmiňovaný Relax point 66 má ve své nabídce masáží například lingam masáž, neboli masáž penisu. V tomto případě se masérka věnuje přímo dané části těla, tedy penisu a varlatům, používá při tom teplý přírodní olej a řídí se podle starých indických tradic. Lingam masáž má totiž svůj původ v Indii, kde mimochodem vznikla také Kámasútra. Už v dávné historii Indové zkoumali erotické techniky a pomocí nich si přiváděli pocity, které se ani nedají popsat. Přesně to samé dnes dělají masérky na erotických masážích. O lingam masáži najdete více informací přímo na webu masážního salonu: https://relaxpoint66.cz/cs/massages/lingam-masaz/. Tam se dočtete také více informací o průběhu masáže a jiných typech erotických masáží. A mimochodem, erotické masáže nejsou určeny jen pro pány.

Publikováno: 25. 10. 2020

Kategorie: Zážitky

Autor: Ivana Kolářová