Jak dlouho vydrží PULZE bez nabíjení?

Zařízení PULZE se pyšní technologií, která umožňuje vnitřní žhavení bez nutnosti škrtání sirek či zapalovače. Využívá k tomu elektrickou energii, ale aby se jeho majitel nemusel zdržovat v blízkosti zásuvky, kdykoli ho chce zapnout, má přístroj vestavěnou baterii. Jednou z častých otázek, kterou si lidé uvažující o koupi PULZE kladou, je - Jak dlouho zmíněná baterie vydrží?

Frekvence a intenzita

Zařízení vydrží 20 cyklů, v případě jeho nejnovější varianty 25, což znamená, že v závislosti na frekvenci používání může baterie stačit na jeden i více dní. Pokud zapínáte zařízení pravidelně během celého dne, pravděpodobně se bude muset dobíjet každou noc. Na druhou stranu, pokud ho používáte pouze příležitostně, baterie může vydržet i týden a víc. Dalším faktorem, který ovlivňuje dobu bez nutnosti dobíjení, je zvolený výkon. Pokud člověk vyžaduje od svého přístroje maximální teplotu, ztrácí energii se o poznání rychleji než v režimu eco. Zahříváním na hranici možností se také akumulátor rychleji opotřebuje, takže bude třeba zvážit jeho výměnu. Proto je důležité se rozhodnout, zda chcete od svého zařízení intenzivní zážitek, nebo zda preferujete delší trvanlivost.

Jednoduché dobíjení

Součástí každého balení je kromě samotného zařízení také nabíjecí USB kabel, který umožňuje svým uživatelům snadné a rychlé dobíjení z jakékoli zásuvky či powerbanky. Nejnovější verze PULZE 2.0 se plně nabije za pouhých 80 minut. U starších modelů je to o deset minut déle.

Péče bez starostí

Jednoduchý a rychlý způsob dobíjení nejsou jedinou výhodou zařízení. Zařízení se stejně snadno i čistí. Výrobce doporučuje následující postup čištění:

1. Vypněte zařízení a nechte ho úplně vychladnout.

2. Odstraňte kryt a vyjměte mechanické nečistoty.

3. Přiloženou tyčinkou pečlivě otřete vnitřní stranu zařízení, abyste odstranili všechny viditelné stopy používání.

4. Vraťte kryt na své místo.

5. Nezapomínejte na pravidelné hloubkové čištění pomocí speciální sady k tomu určené.

K údržbě přístroje nikdy nepoužívejte mokrých čisticích prostředků, které by mohly poškodit elektroniku, a dbejte na to, aby se do jeho útrob nedostala voda.

Pravidelné dobíjení a nižší teplota

Závěrem lze říci, že výdrž baterie PULZE je velmi slušná a závisí zejména na dvou faktorech, a sice na frekvenci a intenzitě používání. Pro co nejdelší výdrž baterie se doporučuje pravidelná péče o zařízení a ohleduplnost vůči baterii i elektronice.

Autor: Elena Gotfried 

Publikováno: 30. 04. 2023

Kategorie: Elektronika

Autor: Dita Válková