Dárky

Instantní ručník v tabletě

Dnešní uspěchaná doba nabízí mnoho instantních produktů, které nám ulehčují život. V regálech supermarketů a hypermarketů najdeme nezpočet instantních potravin v předvařené, práškové nebo granulové podobě, jejichž příprava je velmi snadná a rychlá. A jelikož po jídle nemáme vždy možnost umýt se a utřít se do froté ručníku, tak byl vytvořen produkt, jež ručník v mnohém zastane, a to instantní ručník v tabletě.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních a praktických instatních ručníků v tabletě za přijatelné ceny pro každého Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost UNILEVEL s.r.o. provozující internetový obchod UNILEVEL.cz s odkazem na webové stránky www.unilevel.cz. V nabídce této firmy najdete nejenom instantní ručníky v tabletě, ale i rozličné ručníkové zákusky (rolády, lízátka, dorty, pudingy, vitamínové kapsle apod.) a rotační mopy se ždímačem a máchadlem.

Instantní ručníky ve velikosti malé tablety jsou dodávány jednotlivě, v platech (10 plat po 8 ks), v tubách (10 balení po 10 ks) nebo v sadách (40 ks v balení po 1 ks, 10 plat po 8 ks, 10 ks tub po 10 ks). Výrobním materiálem těchto nabízených instantních ručníků je netkaná textilie bílé barvy.

A jak instantní ručník v tabletě funguje? Instantní ručník zalijeme nebo ponoříme do menšího množství vody, obsah tohoto produktu nabobtná a po přibližně jedné až dvou minutách dojde k jeho rozvinutí. Rozvinutím získáme ručník či neparfémovaný ubrousek o rozměrech 22 x 25 cm, jež má široké spektrum použití.

Kde všude můžeme tyto instantní ručníky či neparfémované ubrousky použít? Velmi praktickým a neocenitelným pomocníkem se stávají při cestování a na výletech pro rodiny s malými dětmi, které nejsou chvilku v klidu, a proto ubrousky můžeme použít k utření rukou nebo odstranění skvrn po pádu či po jídle, dále instatní ručníky ocení sportovci věnující se všelijakým druhům sportů, rybáři a své místo najdou i v kosmetických salonech, masérských salonech, ve sportovních centrech nebo se mohou stát doplňkovým zbožím trafik a benzínových pump.

Výhodami instatních ručníků v tabletě jsou praktické balení, skladnost, nízká cena, šetrnost k životnímu prostředí a v neposlední řadě neparfémovanost, čímž jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou (ekzém, atopický ekzém, lupénka apod.)