Ideální osvětlení do nejrůznějších prostor

Kanceláře, učebny, chodby či jakékoliv jiné prostory, které potřebují být kvalitně osvětleny. Všude tam lze umístit LED panely s očekáváním prvotřídního osvětlení. Přesně to dokážou tato poměrně nová svítidla zajistit. Pomocí LED panelů je možné prosvítit takřka jakékoliv prostory. Výhodné jsou také další možnosti použití, které činí z tohoto typu osvětlení universální volbu. LED osvětlení obecně produkuje velké množství nejrůznějšího osvětlení, kdy každý typ má nějaké charakteristické využití. Reflektory lze využít pro potřeby výkonného osvětlení, bodovky naopak zase pro účelné osvětlení jednoho malého místa, kdežto klasické žárovky najdou své uplatnění hlavně v domácnostech. LED panely však kombinují výhody všech těchto typů svítidel.

Výkonné a přesto dostupné osvětlení

Co je na tomto typu osvětlení výhodné, je samozřejmě spotřeba elektrické energie. Tak, jako tomu je v případě klasických LED žárovek, jinak to není ani zde. Je tedy možné očekávat obrovskou úsporu například vůči zářivkám či klasických žárovkám, a to o několik desítek procent, což je nezanedbatelná částka. Když k tomu přičtete mimořádně dlouhou životnost a také spolehlivost, vychází z toho kvalitní svítidlo určené pro nejrůznější potřeby. LED panely lze totiž využit jako svítidlo podobné zářivkám, ale také do podhledů. Některé modely lze dokonce i zavěsit, což dále rozšiřuje možnosti tohoto zajímavého svítidla.

Řešení na míru danému interiéru

Výhodou panelů je také možnost vybírat z obrovského sortimentu různých rozměrů. To dovolí využít potenciál tohoto svítidla do těch nejmenších detailů. Vybavit svou kancelář, anebo jakýkoliv jiný prostor právě tímto osvětlením, může tedy skutečně každý. Důvody, proč tomu tak je, jsou totiž zcela jasné:
  • Variabilita sestavení LED panelů
  • Minimální spotřeba elektrické energie
  • Možnost stmívání
  • Dlouhá životnost a vysoká spolehlivost
  • Dokáže nahradit zářivky či jiná osvětlení

Publikováno: 30. 03. 2016

Kategorie: Domácí spotřebiče

Autor: Ivana Kolářová